Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

No tak to mě poser teda... :o No nedávno jsem měnil komplet "drátpavóka" na Fábce 1.4 MPi, ve škodofce za to chtěli totiž 60.000,- Kč, tak se to vzalo z bourané s K.O. motorem a chytlo se to...

no vidiš, na co to přijde takova kabelaž na vrakecu? bo mechoš to chce rozpižlat a zkoušet drat po drátě a ja bych teda radši vyměnil komplet a uvidi se. No ta ŘJ mě nasrala, pry postup udaný mladou boleslaví, tak mam prachy v nove RJ na h****

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je zzzuper... :palec2:

Němci furt všude v anketá píšou, že nejsou pobožní a pověrčivý, ale má to vidět, všichni čumí jak puci, sledujou hodiny jak japonci orloj a s ohledem na pátek je mě jasný, že s úderem dvanácté se rozprchnou jak vrabci ze silnice. Taxem si vytáhl noťas a spisuju... lol

ja to rikam porad ze to jsou netáhla lol a nebo maj vsichni tulení nemoc (rucicky dozadu) lol

ja doufam ze se rozprchnu tak ve 3 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby tak člověk do toho autí viděl,coc tomu je.

nj nejhorši že to neděla pokažde ale sem tam, fakt možna někde cviklej kabl,nebo kontakt protože najedeš 500km a nic a pak se potahuješ 2 km a nejedeš...a hlavně odchazí jedna váha za druhou, bude to kravina, jen ji najit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby tak člověk do toho autí viděl,coc tomu je.

nj nejhorši že to neděla pokažde ale sem tam, fakt možna někde cviklej kabl,nebo kontakt protože najedeš 500km a nic a pak se potahuješ 2 km a nejedeš...a hlavně odchazí jedna váha za druhou, bude to kravina, jen ji najit :(

hele to je jak ja s tou elektrikou...mohl jsem najezdit treba 1000km a pohoda...pak jsem jel a na 1km me to 4x uplne zhaslo a neslo to nastartovat...kdyz uz to vypadalo ze pujde ven altik tak pri rozebirani se prislo na jeden lehce nastipnutej kabel...za 2 minuty opraveno a vse funguje jak ma :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj nejhorši že to neděla pokažde ale sem tam, fakt možna někde cviklej kabl,nebo kontakt protože najedeš 500km a nic a pak se potahuješ 2 km a nejedeš...a hlavně odchazí jedna váha za druhou, bude to kravina, jen ji najit :(

No brďo, jak to tak čtu, tak to vypadá na nějakej předřenej kabel...

Ta Fábule to taky dělala jen někdy, prostě občas začla blikat palubka a motor padl do nouzovýho režimu... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No brďo, jak to tak čtu, tak to vypadá na nějakej předřenej kabel...

Ta Fábule to taky dělala jen někdy, prostě občas začla blikat palubka a motor padl do nouzovýho režimu... :angry:

cviklej kabl to by byla pomsta jako prase :D mě jako elektrikařovi :D každopadně bylo by to super,v neděli se chci na to kouknout, připadne ji sehnat tu kabelaž

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby tak člověk do toho autí viděl,coc tomu je.

nj nejhorši že to neděla pokažde ale sem tam, fakt možna někde cviklej kabl,nebo kontakt protože najedeš 500km a nic a pak se potahuješ 2 km a nejedeš...a hlavně odchazí jedna váha za druhou, bude to kravina, jen ji najit :(

přesně,kdyby to dělalo furt.Tohle znam z práce.Přijede člověk že před týdnem mu to tohle udělalo a teď zas nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cviklej kabl to by byla pomsta jako prase :D mě jako elektrikařovi :D každopadně bylo by to super,v neděli se chci na to kouknout, připadne ji sehnat tu kabelaž

Njn, mě se užvejkala loni v létě kostra v řidičových dveřích a to byla paseka lezl jsem do auta kufrem jak partizán... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz vse dobre dopadne tak to budu pristi rok ja...ale musim nekde sehnat patricny obnos penizku :disgust:

co?? chceš prodat ledvinu nebo co? :huh:

nechá si pořádně pojistit octu a pak s ní bouchne :smich:lol

ta uz dobre pojistena je... ;)

takže eště ta rána chybí a je to :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...