Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

no tak jako KW proc ne...tam bych se toho nebal..a ty varianty nemam uplne zmaknuty tak ze bohuzel nemam jasno ale juknu na to

No Variante 1 moc štelovací není a trojka je profi, takže všichni berou tu dvojku... ;)

tak v tom pripade asi neni jine volby pane...a muzes ji poslat dolu at se konecne podiva zblizka na asfalt :D

bude ji to sluset

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v tom pripade asi neni jine volby pane...a muzes ji poslat dolu at se konecne podiva zblizka na asfalt :D

bude ji to sluset

No já už ji tam mám... lollollol

Ale dneska vjet v dílně na zvedák, to byl boj... <_<;)

ja to mam normal a na spoustu mist se pak nedostanu coz me dost stve :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to mam normal a na spoustu mist se pak nedostanu coz me dost stve :disgust:

Třeba do lesa na hříbky... lollollol

presne jsem tam skoro denne a pak by me to moc mrzelo...nebo nedavno na pole na brambory to bych byl vyrizenej

tak jedině vzduchovej pane kolego :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne jsem tam skoro denne a pak by me to moc mrzelo...nebo nedavno na pole na brambory to bych byl vyrizenej

No já jezdím na hříbky na kole a zatim dobrý... ;)

Tady je taky něco k tématu http://www.novinky.cz/krimi/nehod-zavineny...8461_3pv9j.html <_<

no jo je to horsi a horsi...ted ty blbci za zakazali stavet ty mytnice tak ze bych rek ze tak pul roku se nic dit nebude ale na dalnicich budou porad zuzeni a omezeni rychlosti...no des bes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ten je uplne na nic ;)

Jj, Airride nebrat, to je spíš na parádu, než na pořádný ježdění... B)

presne tak...kdyz jsem slysel co to udela tak 240 kdyz se zaslapne tak je to prej jak raft na divoky vode lollol i 3 pruhy na dalnici jsou malo...a to nemluvim o zatackach atd...nebo nedej boze kdyz praskne nebo se probrousi měch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo je to horsi a horsi...ted ty blbci za zakazali stavet ty mytnice tak ze bych rek ze tak pul roku se nic dit nebude ale na dalnicich budou porad zuzeni a omezeni rychlosti...no des bes

Jj, když už to rozvrtali, tak to měli dodělat... <_<

tak Kapsch to dodelat chtel a tusim ze Autostrade taky reklo at to klidne Kapsch dodela ale tohle je zase slusna holomajzna :disgust:

a co vubec nechapu tak ze si jen tak pro nic za nic zastavej komplet dalnici...nebo za normalniho provozu montujou tu nejvetsi cast vlastne pres celou sirku dalnice a nemaj zadny bezpecnostni opatreni...celkem dobrodruzi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Kapsch to dodelat chtel a tusim ze Autostrade taky reklo at to klidne Kapsch dodela ale tohle je zase slusna holomajzna :disgust:

a co vubec nechapu tak ze si jen tak pro nic za nic zastavej komplet dalnici...nebo za normalniho provozu montujou tu nejvetsi cast vlastne pres celou sirku dalnice a nemaj zadny bezpecnostni opatreni...celkem dobrodruzi

jj, je to kovbojka, v podstatě kolem hovna... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ten je uplne na nic ;)

Jj, Airride nebrat, to je spíš na parádu, než na pořádný ježdění... B)

presne tak...kdyz jsem slysel co to udela tak 240 kdyz se zaslapne tak je to prej jak raft na divoky vode lollol i 3 pruhy na dalnici jsou malo...a to nemluvim o zatackach atd...nebo nedej boze kdyz praskne nebo se probrousi měch

vim že třebas range rover to má normalně.Ale zkušenosti s tim nemam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak Kapsch to dodelat chtel a tusim ze Autostrade taky reklo at to klidne Kapsch dodela ale tohle je zase slusna holomajzna :disgust:

a co vubec nechapu tak ze si jen tak pro nic za nic zastavej komplet dalnici...nebo za normalniho provozu montujou tu nejvetsi cast vlastne pres celou sirku dalnice a nemaj zadny bezpecnostni opatreni...celkem dobrodruzi

jj, je to kovbojka, v podstatě kolem hovna... :angry:

no hlavne to je zase podle me pro nekoho mala domu...jak uz je u nas dobrym zvykem :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...