Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

tak hadice to je ještě v dobrý ;)

Jj, ale už jsou hrozně těžko k sehnání a když ju nechám vyrobit na zakázku, tak to bude majlant... :huh:

Ale asi mě brzo nezbude nic jinýho. Tohle by měl ještě někdo podchytit, ty atypický díly. Ramena, kola i RS bodykity jsou v horné míře k dispozici, ale třeba ten chladič musíš schánět na burzách a v inzerátech. Jinak už jsem ho letoval mosazí už aspoň 3x... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když spidi neco chceš, tak za tím jdeš a vynakládáš maximální úsilí... ovšem když nevíš co chceš a nejsi schopen to za nejakou dobu zjistit, tak se na to vysereš ale okolí trpí, protože ani ty pak nevíš, co můžeš chtít - kurva, fakt tohle nemám za potřebí :angry: jak se mame?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když spidi neco chceš, tak za tím jdeš a vynakládáš maximální úsilí... ovšem když nevíš co chceš a nejsi schopen to za nejakou dobu zjistit, tak se na to vysereš ale okolí trpí, protože ani ty pak nevíš, co můžeš chtít - kurva, fakt tohle nemám za potřebí :angry: jak se mame?

Njn, já mám taky rád lidi... :palec2:

No jinak se máme fajn, jen by mohl být venku červenec... B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale asi mě brzo nezbude nic jinýho. Tohle by měl ještě někdo podchytit, ty atypický díly. Ramena, kola i RS bodykity jsou v horné míře k dispozici, ale třeba ten chladič musíš schánět na burzách a v inzerátech. Jinak už jsem ho letoval mosazí už aspoň 3x... ;)

nedokažu si představit jakej pruser musí být na to neco sehnat

-_- -_- -_- -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...