Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

ahoj Badysku... no když ti řeknu že ta osoba m znechutila jet na besidku, tak to nozky nahoru a doutníček nespraví :angry:

No tak, nedělej zagorku a přijeď, já taky pojedu... ;)

jo kačko,tvoje učast je hotovka

a lubo kuwa domluv ty germány,at mužeš zustat, ja tam pošlu misto tebe na zázkok kamošku z D a bude to pořešený lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kačko notak nesmutni a dej si s námi -_- -_- -_- -_- -_- -_-

Jasně, zažeň smutky, bude jinej... ;)

ja už nevím co dělám špatně... jeden mě poslal téměř před rokem do háje protože sem chtěla vědět na čem jsme :angry: hrabala jsem se z toho téměř do teď - s tou osobou mám problém i komunikovat... tenhle bejvalej zase dostal úplnou volnost a čas na to aby se usmyslel jestli to bude klapat nebo ne, protože jeho bejvalka mu odešla s jinou holkou a to on neumí přenést přes srdce a proto s ní bydlí :angry: já jsem byla až na posledním místě a když sem s ním kurva měla mluvit včera - nebyl čas... dneska - nebyl čas - zejtra sem se ani nesnažila a sobota spolu pracujem - takže prý to klapne v sobotu - ne tohle už fakt ne :disgust: jsem tolerantní, to ano ale nejsem debil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja už nevím co dělám špatně... jeden mě poslal téměř před rokem do háje protože sem chtěla vědět na čem jsme :angry: hrabala jsem se z toho téměř do teď - s tou osobou mám problém i komunikovat... tenhle bejvalej zase dostal úplnou volnost a čas na to aby se usmyslel jestli to bude klapat nebo ne, protože jeho bejvalka mu odešla s jinou holkou a to on neumí přenést přes srdce a proto s ní bydlí :angry: já jsem byla až na posledním místě a když sem s ním kurva měla mluvit včera - nebyl čas... dneska - nebyl čas - zejtra sem se ani nesnažila a sobota spolu pracujem - takže prý to klapne v sobotu - ne tohle už fakt ne :disgust: jsem tolerantní, to ano ale nejsem debil

To by mě taky mohlo políbit... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...