Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

No tak dobře, ale ať se to už neopakuje!  :t

beru na vedomi svalovce lol:p

Ano, tak mi říkat můžeš. :D

Nosím schválně zeštíhlující a škrtící oblečení, abych se vůbec kvůli širokým ramenům dostal do auta a přes bicáky ohnul ruce k volantu. Proto jsi mohla mít klamavý dojem, že jsem trochu štíhlejší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Katka: Dlouho jsi tu teď nebyla..

tady jsem temer stale ;) ale chystam se na navstevu moravy - asik na prerov prijedu -_-

Tak, že bych tu já teď nebyl :)

Ale zdálo se mi, že jsi tu chvilku nebyla, ani MichalF, protože jsem byl myslím druhej v počtu příspěvků za den, což by se mi za vaší přítomnosti nemohlo nikdy povést :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamos se predavkoval herakem, takze se v tom orientuji... je tezky se od toho odtrhnout kdyz jednou zacnes :(

Jojo, a uz v tom jede docela dlouho, takze fakt to s nema nevypada dobra. Posledni solovy CD ani nevydal, bylo to jen pro okruh znamych a bylo to moc dobry, fakt skoda <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, tak mi říkat můžeš. :D

Nosím schválně zeštíhlující a škrtící oblečení, abych se vůbec kvůli širokým ramenům dostal do auta a přes bicáky ohnul ruce k volantu. Proto jsi mohla mít klamavý dojem, že jsem trochu štíhlejší...

tak to mas naprostou pravdu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos jeste nevidela me -_-

no sak doufam, ze uz se konecne poznam aj s ostatnima -_- ale pokud ses taky takova susenka, tak to si pak budu pripadat jak becka lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

katka: tak vidíš!

A mimochodem, já mám vždycky pravdu :D

dalsi do party :smich: hele a co kdyz se potkaj dva co maj vzdy pravdu ale kazdej rika neco jineho?? kdo tu pravdu urci ze je pravdiva?? :smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos jeste nevidela me  -_-

no sak doufam, ze uz se konecne poznam aj s ostatnima -_- ale pokud ses taky takova susenka, tak to si pak budu pripadat jak becka lol

Jojo, sem, jeste pred letem sem mel 56kg zive vahy, ted bych moh bejt tak na celych 58kg ;) A to zeru jak prokopnutej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...