Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

hmm a ja zase řeším že když je tam dam tak nezajedu do garaže :(:( ted mam cca 3-5cm naranzik od zeme při zajíždění po předu ze svahu, musím vymyslet jestli zešikma pozadu by to nevyšlo :)

Tak si z toho mýho nárazníku vyřízni něco, co by bylo kompromisem... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam problem jinej, nedostanu se v Chorvatsku na trajekty :) Sice tam uz nechci jet, ale nahoda je blbec. Uz letos sem kvuli vyfuku musel objet pulku Peljesace, pac sem si netrouf to zkouset. Snizit to, tak je to v prdeli, proto dolu zuby nehty nechci. A jeden servisak, kam obcas jezdim, musi kvuli mne oblozit pulku vjezdu fosnama, abych neco neurval lol

No já jezdím trajektem ze Supetaru na Brač a trajekt naprosto v pohodě, naprosto rovnej nájezd... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam problem jinej, nedostanu se v Chorvatsku na trajekty :) Sice tam uz nechci jet, ale nahoda je blbec. Uz letos sem kvuli vyfuku musel objet pulku Peljesace, pac sem si netrouf to zkouset. Snizit to, tak je to v prdeli, proto dolu zuby nehty nechci. A jeden servisak, kam obcas jezdim, musi kvuli mne oblozit pulku vjezdu fosnama, abych neco neurval lol

ja to na jaro stejně testnu, mě to nedá :D a když bude rs škrtat pujde pryč, žejo Spidi lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja mam problem jinej, nedostanu se v Chorvatsku na trajekty  :)  Sice tam uz nechci jet, ale nahoda je blbec. Uz letos sem kvuli vyfuku musel objet pulku Peljesace, pac sem si netrouf to zkouset. Snizit to, tak je to v prdeli, proto dolu zuby nehty nechci. A jeden servisak, kam obcas jezdim, musi kvuli mne oblozit pulku vjezdu fosnama, abych neco neurval  lol

No já jezdím trajektem ze Supetaru na Brač a trajekt naprosto v pohodě, naprosto rovnej nájezd... :palec2:

Mno jo, jenze tam je velkej lodycta, na Peljesac a na Korculu sou to takovy najezdy, ze bych musel vsechno vylozit a na snizenym bych nemel sanci, a urvat by to byla skoda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jo, jenze tam je velkej lodycta, na Peljesac a na Korculu sou to takovy najezdy, ze bych musel vsechno vylozit a na snizenym bych nemel sanci, a urvat by to byla skoda :)

Budeš muset začít vybírat dovolenku dle schopností vozidla... lol

Tenhle meďák jel s námi na trajektu a problémy neměl... ;)

post-31-1164221520.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budeš muset začít vybírat dovolenku dle schopností vozidla... lol

Tenhle meďák jel s námi na trajektu a problémy neměl... ;)

Jojo, pristi rok to vypada na Recko, takze auti zustane doma ;)

Ten medak je niz nez ja, ale ja mam niz vejfuck. A to nejsem jeste snizenej. Ale na ty minitrajekty, co myslim, by se taky asi tezko dostaval. A ja vez 4 lidi a 300kg vzadu, cestou tam lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jo, jenze tam je velkej lodycta, na Peljesac a na Korculu sou to takovy najezdy, ze bych musel vsechno vylozit a na snizenym bych nemel sanci, a urvat by to byla skoda  :)

dyt tam jedeš max 1 za rok, na to bych se .....

No, spis to asi poresim jinacz, nedam to dolu, ale vymyslim neco jinyho. Zitra budu vedet cenu na KONI FSD, jestli mi rupne v kouli, asi bude moje auti prvni Octa v CR na tehle tlumicich :unsure::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, pristi rok to vypada na Recko, takze auti zustane doma ;)

Ten medak je niz nez ja, ale ja mam niz vejfuck. A to nejsem jeste snizenej. Ale na ty minitrajekty, co myslim, by se taky asi tezko dostaval. A ja vez 4 lidi a 300kg vzadu, cestou tam lol

A Ty nepojedeš koktou do Řecka ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, pristi rok to vypada na Recko, takze auti zustane doma  ;)

Ten medak je niz nez ja, ale ja mam niz vejfuck. A to nejsem jeste snizenej. Ale na ty minitrajekty, co myslim, by se taky asi tezko dostaval. A ja vez 4 lidi a 300kg vzadu, cestou tam  lol

A Ty nepojedeš koktou do Řecka ?

Chtel sem pres Rumunsko a Bulharsko, si to po par letech pripomenout, ale pritulka nejak ma nasrano z cernochu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel sem pres Rumunsko a Bulharsko, si to po par letech pripomenout, ale pritulka nejak ma nasrano z cernochu :D

Kamoš z Brna to letos jel s Octou Combi 1.9TDI 66 kW r. v. 1998 bez klimy, najel 4.400 km, jedna cesta mu trvala 2 dny, ale jinak byl vysmátej... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel sem pres Rumunsko a Bulharsko, si to po par letech pripomenout, ale pritulka nejak ma nasrano z cernochu  :D

Kamoš z Brna to letos jel s Octou Combi 1.9TDI 66 kW r. v. 1998 bez klimy, najel 4.400 km, jedna cesta mu trvala 2 dny, ale jinak byl vysmátej... :D

My to jezdili jeste se 120LS, to clovek moc vysmatej nebyl, s Formanem uz to byla pohoda, s tim sme byli az v Atenach, ale s Octou uz to pak bylo uplne neco jinyho, jen tam chudinka zustala :(

Nemel bys na O. Haka nejakej kontakt, ze bych ho trosku vyzpovidal :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...