Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Kamarádi, přemejšlím, že bych si na jaře stříkl prahy, zadní blatníky a pátý vrata + nárazník, tak jsem si říkal, že bych trošky vytáhl lemy těch blatníků a šel se snížením ještě dolů...

Toho bych se v CR bal, ac to bude vypadat zuppa :palec:

btw nechces se vrhnout na muj celolak? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych, snad jen hur pristupny mista bych nechal byt, bude se to asi odvijet od financnich moznosti  :)

No já, jestli půjde všechno ven, hlavně motor... ;)

To sem prave mel na mysli, pac to neni prca. Nehodlam to delat kvuli tomu, abych to ukazoval na srazech, ale protoze se mi to STRASNE libi, tak nevim, jestli to neni zbytecny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem prave mel na mysli, pac to neni prca. Nehodlam to delat kvuli tomu, abych to ukazoval na srazech, ale protoze se mi to STRASNE libi, tak nevim, jestli to neni zbytecny :)

No nedávno jsme dělali z modrýho Civicu coupé černýho a taky se vnitřky vynechali a padly na to s bídou 4 kila barvy... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sem prave mel na mysli, pac to neni prca. Nehodlam to delat kvuli tomu, abych to ukazoval na srazech, ale protoze se mi to STRASNE libi, tak nevim, jestli to neni zbytecny  :)

No nedávno jsme dělali z modrýho Civicu coupé černýho a taky se vnitřky vynechali a padly na to s bídou 4 kila barvy... ;)

No taky spis inklinuju k tomu, ze bych to vynechal, protoze to neni videt na prvni pohled. Ale takovy veci jako dvere a tak, ktery jsou videt po otevreni atd, to vsechno samozrejme jooo. Ale motorovej prostor a kufr (mimo 5. vrat) bych asi nechal, tam stejne neni skoro nic videt, vsechno je pod kobercem atd. Sem zvedavej, kdyz to probirame v hospode, kolik pristi rok bude Race blue Octavek I lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky spis inklinuju k tomu, ze bych to vynechal, protoze to neni videt na prvni pohled. Ale takovy veci jako dvere a tak, ktery jsou videt po otevreni atd, to vsechno samozrejme jooo. Ale motorovej prostor a kufr (mimo 5. vrat) bych asi nechal, tam stejne neni skoro nic videt, vsechno je pod kobercem atd. Sem zvedavej, kdyz to probirame v hospode, kolik pristi rok bude Race blue Octavek I lol

No interiér by se stejně musel vyházet... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky spis inklinuju k tomu, ze bych to vynechal, protoze to neni videt na prvni pohled. Ale takovy veci jako dvere a tak, ktery jsou videt po otevreni atd, to vsechno samozrejme jooo. Ale motorovej prostor a kufr (mimo 5. vrat) bych asi nechal, tam stejne neni skoro nic videt, vsechno je pod kobercem atd. Sem zvedavej, kdyz to probirame v hospode, kolik pristi rok bude Race blue Octavek I  lol

No interiér by se stejně musel vyházet... ;)

To jo, ale jestli ma vubec cenu tam ladovat dalsi barvu, kdyz to nebude videt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...