Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Jo skvjely, Petulka se ma taky skvjele, akorat mi ted boli zoubek, tak bude asi navsteva u dokturka :angry::angry:

mno ale zas te to pak nebude bolet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš že by tam třeba napsal El Speedy de Kingos ?

trebas el speedy de primeros - to je jedno :smich: to co si reknes to tam vetsinou daji lol

jůůů, tak to já si něco vymyslím :)

El Speedy Gonzales de El Paso lol

super! To si tam dám. :specool:

Jen esli to nebude moc dlouhy, ale snad ne -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se zcela neplánovaně vracel ze SRN až dnes a bohužel večer musím jet znovu do Lugana (kde se mluví italsky :fakac: ), takže děs běs... fuck

Mimo to v celý Německu v kuse leje, takže jsem si dnes přivezl nehorázně zašukaný vůz, no Krysarr hadra... B)

post-31-1156329299.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se zcela neplánovaně vracel ze SRN až dnes a bohužel večer musím jet znovu do Lugana (kde se mluví italsky :fakac: ), takže děs běs... fuck

Mimo to v celý Německu v kuse leje, takže jsem si dnes přivezl nehorázně zašukaný vůz, no Krysarr hadra... B)

Zdar jak svina, tak to zadna slast -_-

No, koukam, ze sem vyjimecne i cistsi, ale ne o moc ;) Jeste sem to neumyl z tech prutrzi cestou z Hrvatsky :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se zcela neplánovaně vracel ze SRN až dnes a bohužel večer musím jet znovu do Lugana (kde se mluví italsky :fakac: ), takže děs běs... fuck

Mimo to v celý Německu v kuse leje, takže jsem si dnes přivezl nehorázně zašukaný vůz, no Krysarr hadra... B)

nazdárek turisto ;)-_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...