Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

no v tomto případku by žádná škoda nebyla,ale nevím jak nby to nesla jeho přítule :smich::smich::smich:lol

proto jsem ustoupila a radeji napsala ze je svalovec :smich::smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopadl jsem dobře, jenom jsem vytočil paní policistku, pravník mi řekl co mám povídat a případně mi všechno diktoval. Na fotce jsem schovanej ve foliichm takže jsem ve velké tmě a sluneční clona mi schovala oči a nos. Takže na fotce mě nikdo nepozná, paní policistka teda tvrdila, že jsem to já, kvůli tomu jsem to ještě teda nechal jít správního řízení, ale odvolal jsem se na osobu blízkou. A naštěstí jsem rychlost překročil jenom o 32km/h, což není o papíry..... :D

Takže jsem vysmátý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopadl jsem dobře, jenom jsem vytočil paní policistku, pravník mi řekl co mám povídat a případně mi všechno diktoval. Na fotce jsem schovanej ve foliichm takže jsem ve velké tmě a sluneční clona mi schovala oči a nos. Takže na fotce mě nikdo nepozná, paní policistka teda tvrdila, že jsem to já, kvůli tomu jsem to ještě teda nechal jít správního řízení, ale odvolal jsem se na osobu blízkou. A naštěstí jsem rychlost překročil jenom o 32km/h, což není o papíry..... :D

Takže jsem vysmátý

a na ty folie nic nerikali??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dopadl jsem dobře, jenom jsem vytočil paní policistku, pravník mi řekl co mám povídat a případně mi všechno diktoval. Na fotce jsem schovanej ve foliichm takže jsem ve velké tmě a sluneční clona mi schovala oči a nos. Takže na fotce mě nikdo nepozná, paní policistka teda tvrdila, že jsem to já, kvůli tomu jsem to ještě teda nechal jít správního řízení, ale odvolal jsem se na osobu blízkou. A naštěstí jsem rychlost překročil jenom o 32km/h, což není o papíry..... :D

Takže jsem vysmátý

No tak to je v poho... :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...