Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

paní byla strašně natěšená jak viděla tu rychlost a vůbec, ale jsem jí řekl osoba blízka a já nee tak vztekle práskla tužkou o stůl a rychle odešla kamsi dozadu :D

bo s timhle nic nenadelaj. maj hold mezeru v zakonu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fólie jakože jinak vadí, ale prostě přímo tam to už vůbec neřešila, ještě si z té baby dělal ten právník prdel :) docela mě to tam i bavilo

takze se tesis na pristi setkani, jo?? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

paní byla strašně natěšená jak viděla tu rychlost a vůbec, ale jsem jí řekl osoba blízka a já nee tak vztekle práskla tužkou o stůl a rychle odešla kamsi dozadu :D

bo s timhle nic nenadelaj. maj hold mezeru v zakonu lol

tady nejde o mezeru v zakonu...ale o to ze je to v ustave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady nejde o mezeru v zakonu...ale o to ze je to v ustave

je jedno kde to je, hlavne ze si umime poradit ;) ja to zatim neuplatnovala, takze v tom nemam tolik praxe a kdyz to budu potrebovat tak fim kam se obratit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

paní říkala, já tohoto pána na té fotce jasně poznávám. A ten borec na ni, to teda paní policistko, takový oči jako máte vy, bych chtěl mít taky, já tam jenom vidím nějakou černou siluetu.... :smich::smich::smich:

lol koukam, ze byt u policie je taky obcas tvrdy orisek lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že jsem jí tu její práci hodně znechutil

myslim, ze jsi nebyl prvni a uz vubec ne posledni co ji to tam takto podal aj s pravnikem :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To maj za to....! Mají honit lupiči a zloději a né se starat o to, jak kdo jezdí... :angry:

ja si zatim nestezuji - vetsinou jen napomenuti ci 200, takze je mam aj celkem rada - dobre se s nima povida lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, kdyby aspoň ti mešťáci dělali co mají a ne jenom buzerovali řidiče. Jako seděl jsem tam chvilku v té hale a jenom slyšel jak si vychutnávají ty, co špatně stojí na sídlišti, jako např, jedním kolem na obrubníku atd. ani jsem tomu nevěřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no určitě se těší a ještě až budpou mít k dispozici ostrou fotku a narazí na tu stejnou úřednici to bude radosti :smich::smich::smich::smich::smich:

:smich::smich::smich::smich::smich: kdyz si vezme masku misaka, tak je z obliga lollollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...