Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

ja jsem rada ze ji dostanu - preci jen je to muj prvni sluzebak, ale jeste neni doma, tak ho pomlouvam, pac jsem zmsana - to si se strefil...

a bojovat - vzdavam to a jsem porazena lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem rada ze ji dostanu - preci jen je to muj prvni sluzebak, ale jeste neni doma, tak ho pomlouvam, pac jsem zmsana - to si se strefil...

a bojovat - vzdavam to a jsem porazena lol

ja tedka litam s HTP,sice mě to jede jen na 3 valce a všude chodím pozdě, tak na to,že jedu sám tak je to v pohodě, po městě to těch 80 zvládá a na křižovatkách kde to je od jebu k jebu to je fuk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak do prace jezdim sama, takze to je pohoda - tech par KW to zmakne, ale na delsi cestu s tim jet - mno nevim Bade... lol jsme zhyckani nasima milackama (spatne sklonuju, ja to vim) lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mojí milí , mějte se hezky já jdu spinkat :) Přeju Vám dobrou a klidnou noc a krásné sny :)kol5

ty se mej taky krasne Ivanko - ja jdu na vzduch si nicit plice... hezky vecer kluci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mojí milí , mějte se hezky já jdu spinkat :)  Přeju Vám dobrou a klidnou noc a krásné sny :)  kol5

ty se mej taky krasne Ivanko - ja jdu na vzduch si nicit plice... hezky vecer kluci

hehe nejlepsi je nekourit ;);) ja uz jsem omezil koureni pouze na hospodu a kalby jinak vubec :D:D-_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hehe nejlepsi je nekourit ;);) ja uz jsem omezil koureni pouze na hospodu a kalby jinak vubec :D:D-_--_-

ja uz to omezila jen na obu kdy sem v nejvetsi depresi...

Zdarec hosi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...