Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

byl strasne nadsenej ze on ma 5,7 a kdyz kouknul ke me tak se nasral a odesel lol

Já jsem zatím vyrobil nejméně 3.9 ;)

ja na nejakejch 100km jsem mel 3.6 ale je pravda ze jsem jel volnou a nikam nepospichal...ale neda se tak jezdit porad taky jsem to tam mel jen jednou...ale normalni jizdou se v pohode vejdu do 5 pri rychlejsi uz jsem na 6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja na nejakejch 100km jsem mel 3.6 ale je pravda ze jsem jel volnou a nikam nepospichal...ale neda se tak jezdit porad taky jsem to tam mel jen jednou...ale normalni jizdou se v pohode vejdu do 5 pri rychlejsi uz jsem na 6

No těch 3.9, to byl extremek, pomohl tomu 33 km dlouhej sjezd z horskýho průsmyku... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja na nejakejch 100km jsem mel 3.6 ale je pravda ze jsem jel volnou a nikam nepospichal...ale neda se tak jezdit porad taky jsem to tam mel jen jednou...ale normalni jizdou se v pohode vejdu do 5 pri rychlejsi uz jsem na 6

No těch 3.9, to byl extremek, pomohl tomu 33 km dlouhej sjezd z horskýho průsmyku... lol

Jo tak takhle jedině bych to dokázal taky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak takhle jedině bych to dokázal taky :D

Ale i třeba při cestě do Chorvatska ve dvou lidech (my s kozou máme dohromady asi 125 kg) a jednou taškou s hadrama to spadne i na 5.3 na 100 km při vzdálenosti 900 km...

A kolik dni to jezdis? ;)lol Ja mam spotrebu taky dost nizkou, ale tyhle hodnoty jsou v ramci cestovani ne na hodiny, ale na dny. A s kolonkama uz to vubec nejde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...