Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

sem nevedel klucii, ze mam tak agresivni maminku, timto se vam za ni omlouvam!!!   :smich:  :smich:  :smich:

deus omni potence ,to není možné ani u nás v bavoří :smich:

:smich::smich::smich: teda kochte, ty mas ale pééro!! :smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich:

čoveče co to tu mumláte,jděte volat na rotu :smich:

kázen to musi byt,kazen to především :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a můj oblíbený :palec2: /kdo pozná/

.....Achill bezmezný ochránce všech žen a dívek......pane Serruti,nepokusil ste se mě ted vydírat musel požádat o pomoc naší policií.......myslíte komisaře Raye a Massára.....co se děje jsme tady........stát je platí měsíčně vy taky..... :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak neska to opravdu stoji zato....!!!  :smich:  :smich:  :smich:

tož já sem vaší piču taky neviděl a věřím,že jí tam máte :smich:

chlapi, to je ženskááááááá :D

hňápňi ji tam flašu, bež bež, leť !!! :D

...dyt je to sladké jako hovno z nutrie :smich: .......hod sem pivo nebo zdechnu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a můj oblíbený :palec2: /kdo pozná/

.....Achill bezmezný ochránce všech žen a dívek......pane Serruti,nepokusil ste se mě ted vydírat musel požádat o pomoc naší policií.......myslíte komisaře Raye a Massára.....co se děje jsme tady........stát je platí měsíčně vy taky..... :smich::smich:

Antonio Serruti ??? :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak neska to opravdu stoji zato....!!!  :smich:  :smich:  :smich:

tož já sem vaší piču taky neviděl a věřím,že jí tam máte :smich:

chlapi, to je ženskááááááá :D

hňápňi ji tam flašu, bež bež, leť !!! :D

...dyt je to sladké jako hovno z nutrie :smich: .......hod sem pivo nebo zdechnu :smich:

tož já si dám pivo aj rum, hoď nám sem nějaké ty modráky...!!! :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a můj oblíbený :palec2:  /kdo pozná/

.....Achill bezmezný ochránce všech žen a dívek......pane Serruti,nepokusil ste se mě ted vydírat musel požádat o pomoc naší policií.......myslíte komisaře Raye a Massára.....co se děje jsme tady........stát je platí měsíčně vy taky..... :smich:  :smich:

Antonio Serruti ??? :t

:palec2::D Antonio Giussepe Serruti narozen Regio di Calabria 1932...... :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a můj oblíbený :palec2:  /kdo pozná/

.....Achill bezmezný ochránce všech žen a dívek......pane Serruti,nepokusil ste se mě ted vydírat musel požádat o pomoc naší policií.......myslíte komisaře Raye a Massára.....co se děje jsme tady........stát je platí měsíčně vy taky..... :smich:  :smich:

Antonio Serruti ??? :t

:palec2::D Antonio Giussepe Serruti narozen Regio di Calabria 1932...... :smich::smich:

Ohlaste sve pani, ze prisel Antonio Serruti....ma smutek, neprijima...nerikej.... :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...