Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

kchůrva to je nostalgie  <_<  :(  :(

Koukám, pán byl skokan :D

Já jsem na ZŠ taky lehkoatletil ;)

long jump -skok daleký-prižok v dlínu ,myslím,že jsem slýchával nejenom česky :) akorát jsem prosral mistrovství Evropy v Utrechtu

Tak já to ve svých 14-ti letech dotáhl akurát na okresní přebor, ale vítězně...

100m - 11,4 s.

skok daleký - 635 cm

chjo, už je to taky 18 jáhrů :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sejdo, zes zafodil, to fim, ale zes byl takovej sikula, to sem netusil, by do Tebe clovek nerek ;)-_--_-

Járo zbyly jenom vzpomínky :( ,ale krásné :palec2::D

člověče možná držím ještě rekord ve skoku do výšky na škváře v Karlových Varech 212 cm :) .......možná už jenom proto,že tam škvára není :D

post-31-1165587359.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kchůrva to je nostalgie  <_<  :(  :(

Koukám, pán byl skokan :D

Já jsem na ZŠ taky lehkoatletil ;)

long jump -skok daleký-prižok v dlínu ,myslím,že jsem slýchával nejenom česky :) akorát jsem prosral mistrovství Evropy v Utrechtu

Tak já to ve svých 14-ti letech dotáhl akurát na okresní přebor, ale vítězně...

100m - 11,4 s.

skok daleký - 635 cm

chjo, už je to taky 18 jáhrů :)

to je moc hezký,dovedu posoudit :palec2:

no moje osobáky :)

skok daleký 739

skok vysoký 215

100m 11,24 ručně 10,9

doplnkově desetiboj,ale průser byly oštěp,1 500m a 400m,jinak nebyly špatné výsledky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skok daleký  739

skok vysoký 215

100m    11,24  ručně 10,9

:palec2::palec2::palec2:

oo děkuji :worthy po těch letech to bzvláště potěší :palec2::D

jinak jsem začínal tren.stř.mládeže Bohemians a pak stř.vrcholového sportu Slávia VŠ a občas lvíček na prsou a na zádech ČSSR :)

post-31-1165588458.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď si chodíme asi pátým rokem s kámošema 2x týdně zahrát florball jen tak pro zábavu, relax a udržení kondice a je docela sranda sledovat kluky o 10 let mladší, jak mi na délku haly nestíhají a po té 1-1,5 hodině jsou totálně vyšťavení (vlastně kolikrát už mnohem dřív) :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď si chodíme asi pátým rokem s kámošema 2x týdně zahrát florball jen tak pro zábavu, relax a udržení kondice a je docela sranda sledovat kluky o 10 let mladší, jak mi na délku haly nestíhají a po té 1-1,5 hodině jsou totálně vyšťavení (vlastně kolikrát už mnohem dřív) :D:D

no já bohužel ted lenoším a to mě sere,ale ještě nedávno nohejbálek sálovej fotbálek a občas jsem šel si provětrat nohy s klukama co trénují bojová umění,dělal jsem ještě 6 let karate :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď si chodíme asi pátým rokem s kámošema 2x týdně zahrát florball jen tak pro zábavu, relax a udržení kondice a je docela sranda sledovat kluky o 10 let mladší, jak mi na délku haly nestíhají a po té 1-1,5 hodině jsou totálně vyšťavení (vlastně kolikrát už mnohem dřív) :D  :D

no já bohužel ted lenoším a to mě sere,ale ještě nedávno nohejbálek sálovej fotbálek a občas jsem šel si provětrat nohy s klukama co trénují bojová umění,dělal jsem ještě 6 let karate :)

Koukám, takový brouk pytlík-sporty všeho druhu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď si chodíme asi pátým rokem s kámošema 2x týdně zahrát florball jen tak pro zábavu, relax a udržení kondice a je docela sranda sledovat kluky o 10 let mladší, jak mi na délku haly nestíhají a po té 1-1,5 hodině jsou totálně vyšťavení (vlastně kolikrát už mnohem dřív) :D  :D

no já bohužel ted lenoším a to mě sere,ale ještě nedávno nohejbálek sálovej fotbálek a občas jsem šel si provětrat nohy s klukama co trénují bojová umění,dělal jsem ještě 6 let karate :)

Koukám, takový brouk pytlík-sporty všeho druhu :D

ochutnat se má všechno a pak může člověk soudit,to je jako v životě,ale co ti budu vyprávět,však víme děcka pro takovéto domácí žvýkání :smich::smich:

jo a to jsem ještě hrál hokej 1.junior ligu za ČLTK :)

ááá ted občas jestli poznáš s kým ?????????????

post-31-1165589663.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ochutnat se má všechno a pak může člověk soudit,to je jako v životě,ale co ti budu vyprávět,však víme děcka pro takovéto domácí žvýkání :smich::smich:

jo a to jsem ještě hrál hokej 1.junior ligu za ČLTK :)

ááá ted občas jestli poznáš s kým ?????????????

Přiznám bez mučení...nepoznám :huh:

Vlastně já ani nevím, který z nich jseš ty :D:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ochutnat se má všechno a pak může člověk soudit,to je jako v životě,ale co ti budu vyprávět,však víme děcka pro takovéto domácí žvýkání  :smich:  :smich:

jo a to jsem ještě hrál hokej 1.junior ligu za ČLTK  :) 

ááá ted občas jestli poznáš s kým ?????????????

Přiznám bez mučení...nepoznám :huh:

Vlastně já ani nevím, který z nich jseš ty :D:smich:

woe :D

tak zleva Frankie - Vitto -Sejis :p:p:D

post-31-1165590289.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď si chodíme asi pátým rokem s kámošema 2x týdně zahrát florball jen tak pro zábavu, relax a udržení kondice a je docela sranda sledovat kluky o 10 let mladší, jak mi na délku haly nestíhají a po té 1-1,5 hodině jsou totálně vyšťavení (vlastně kolikrát už mnohem dřív) :D  :D

no já bohužel ted lenoším a to mě sere,ale ještě nedávno nohejbálek sálovej fotbálek a občas jsem šel si provětrat nohy s klukama co trénují bojová umění,dělal jsem ještě 6 let karate :)

Koukám, takový brouk pytlík-sporty všeho druhu :D

ochutnat se má všechno a pak může člověk soudit,to je jako v životě,ale co ti budu vyprávět,však víme děcka pro takovéto domácí žvýkání :smich::smich:

jo a to jsem ještě hrál hokej 1.junior ligu za ČLTK :)

ááá ted občas jestli poznáš s kým ?????????????

bruntalni fotka -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...