Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

A jo, dyt mi to sviti na ICQ, mas balonek lol Takze toz to pane vsechno nejlepsi, at zdravi, auto, zenska (zensky), prirozeni i prace slouzi, a tak vselijak at se Ti celkove dari -_--_- Tak to si dam zejdlik medoviny ;)

Na jáá, že moc děkuju, doufám jen, že dneska nebudu muset do žádnýho balónku foukat... lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jo, dyt mi to sviti na ICQ, mas balonek  lol  Takze toz to pane vsechno nejlepsi, at zdravi, auto, zenska (zensky), prirozeni i prace slouzi, a tak vselijak at se Ti celkove dari  -_-  -_-  Tak to si dam zejdlik medoviny ;)

Na jáá, že moc děkuju, doufám jen, že dneska nebudu muset do žádnýho balónku foukat... lollollol

No neni zac :palec2: Kdybys foukal, to bys byl bezpapirak, coz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neni zac :palec2:  Kdybys foukal, to bys byl bezpapirak, coz  :)

No ale to nehrozí, pití a řízení se vzájemně vylučuje a já to dodržuju... ;)

Ja ridil pod vlivem jednou jedinkrat, po 2dcl sampanskyho na silvestra. No, jaxe rika, ridic ma bejt veselej, coz sem byl, ale nejak mi to nedrzelo lajnu, a to to byly blby 2 deci, jinak nikagda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ridil pod vlivem jednou jedinkrat, po 2dcl sampanskyho na silvestra. No, jaxe rika, ridic ma bejt veselej, coz sem byl, ale nejak mi to nedrzelo lajnu, a to to byly blby 2 deci, jinak nikagda :)

No já jsem jednou jedinkrát povolil a nedopadlo to nijak dobře... <_<

Takže už asi doživotně nic nebude... ;)

Jakej máš digifoťák...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja ridil pod vlivem jednou jedinkrat, po 2dcl sampanskyho na silvestra. No, jaxe rika, ridic ma bejt veselej, coz sem byl, ale nejak mi to nedrzelo lajnu, a to to byly blby 2 deci, jinak nikagda  :)

No já jsem jednou jedinkrát povolil a nedopadlo to nijak dobře... <_<

Takže už asi doživotně nic nebude... ;)

Jakej máš digifoťák...?

No, asi je to jistejsi, sice si rikam, ze neco malinko neublizi, ale kdyz vidim ty bouracky, taxem rad, ze je u nas povoleno 0,0%, pac jak by se povolilo i trosku, byl by to peknej bordel.

Nooo, v soucasny dobe disponuju trema, pro ruzny pouziti: Canon A200, Olympus C-725 a Konica Minolta 7D. A mobil lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, asi je to jistejsi, sice si rikam, ze neco malinko neublizi, ale kdyz vidim ty bouracky, taxem rad, ze je u nas povoleno 0,0%, pac jak by se povolilo i trosku, byl by to peknej bordel.

Nooo, v soucasny dobe disponuju trema, pro ruzny pouziti: Canon A200, Olympus C-725 a Konica Minolta 7D. A mobil lol

Njn, a kolikrát je i ta nulová tolerance málo... ;)

Repertoár máš slušnej. Tu C-725 mám taky a při troše dobré vůle z toho lezou slušný fotky. Hold Olympus má pěkný barvy, teď bych chtěl pořídit ten Sp-510 s 7.1 Mpix ;)

Foto z C-725 s vhodným násvitem...

post-31-1165882123.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, a kolikrát je i ta nulová tolerance málo... ;)

Repertoár máš slušnej. Tu C-725 mám taky a při troše dobré vůle z toho lezou slušný fotky. Hold Olympus má pěkný barvy, teď bych chtěl pořídit ten Sp-510 s 7.1 Mpix ;)

Foto z C-725 s vhodným násvitem...

Tak tak, a casto cumim co lidi delaj i strizlivy :t

Ta C-725 je nejnovejsi prirustek, koupil sem ji na jare od tchana-cekatele, temer novou, s 512 mb kartou a baterkama za 3000 :) Umi to fotit hezky, ale jak je spatny svetlo, je dost v koncich, paxi s tim clovek musi hrat. Ale uz sem s tim fotil i zatmeni mesice a podobny zverstva a dobry, jen vic pokus, diky goddamned za digitaly lol A fascinuje me vydrz na jedno nabiti. Co se ty 7D tyka, to je zas uplne o necem jinym, akorat tahat s sebou zrcadlovku neni vzdycky uplne idealni.

Ta SP-510 je fajn, umi to hezky vobrazky, mama si ji chtela poridit pod stromecek, nakonec prej zvoli neco vic dokapsoidniho :)

Fotka :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo ví, jestli nésó našrot... lol

Já mám tu C-725 už skoro 2 roky a dal jsem za ni docela balík... ;)

Jinak souhlasím, ve špatných světelných podmínkách má docela velkej šum a trpí bloomingem a aberací, takže když nesvítí, beru Kodak Easy Share Z740 :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo ví, jestli nésó našrot... lol

Já mám tu C-725 už skoro 2 roky a dal jsem za ni docela balík... ;)

Jinak souhlasím, ve špatných světelných podmínkách má docela velkej šum a trpí bloomingem a aberací, takže když nesvítí, beru Kodak Easy Share Z740 :palec2:

No, to je taky pravda lol

http://www.leenks.com/link58561.htm :smich:

Jj, tak to si myslim, ja kdysi uvazoval o C-740, ale cena kolem 15000 me presvedcila, ze Dezent a Milotec budou lepsi :)

Presne, a nejak jsem neprisel na kouzlo, jak to udelat. Protoze mam fotky z noci, ktery jsou paradni, a mam fotky z pritmi, ktery stojej za hovno i pres asi 30 pokusu, kazdy podminky maj hrozne malinky misto v nastaveni, kde to za neco stoji. Ten Kodak vubec neznam, mrknu na web :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...