Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Zdar panove  -_-

Taky disponuju HO, TT mi prislo desne maly, natoz ta treti, ted nevim, jaxe tomu nadava, NN?  lol

Pouze N, ta je jenom na velka nadrazi a zadne detaily, na ty je HO nebo vetsi :D

Aha, no i tak sem se skoro trefil ;) Blby je, ze na to neni misto :( Takze sou ve skrini, je docela narvana, a cekaj, az si postavim barak lol Kdyz sem byl malej, dycky sme tak 2x-4x do roka jezdili za prababickou do Trencina, tam byl na namesti kramek, kde meli co jinde nikde, takze sem si vzdycky uz jako malej smrad privez nejakou masinku. Jen sem trpel kritickym nedostatkem vyhybek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to rozmer akorat, ani velke ani male :D

No pro mě je to malý, já su totiž perfekcionalista a kupříkladu mám parní lokomotivu (555.0 - "mazutku"), která má v tendru motor + digitální dekodér a v lokomotivě je v kotli další digitální dekodér + zvukovej modul a v budce repro o průměru 23 mm ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, no i tak sem se skoro trefil ;) Blby je, ze na to neni misto :( Takze sou ve skrini, je docela narvana, a cekaj, az si postavim barak lol Kdyz sem byl malej, dycky sme tak 2x-4x do roka jezdili za prababickou do Trencina, tam byl na namesti kramek, kde meli co jinde nikde, takze sem si vzdycky uz jako malej smrad privez nejakou masinku. Jen sem trpel kritickym nedostatkem vyhybek :)

Vyhybek neni nikdy dost, taky mam vse ve skyrini a cekam a cekam :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pro mě je to malý, já su totiž perfekcionalista a kupříkladu mám parní lokomotivu (555.0 - "mazutku"), která má v tendru motor + digitální dekodér a v lokomotivě je v kotli další digitální dekodér + zvukovej modul a v budce repro o průměru 23 mm ;)

Vau, paradicka, to by se mi libilo, skoda ze se mnou doma nikdo nedili stejny nazor :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, no i tak sem se skoro trefil ;) Blby je, ze na to neni misto :( Takze sou ve skrini, je docela narvana, a cekaj, az si postavim barak  lol  Kdyz sem byl malej, dycky sme tak 2x-4x do roka jezdili za prababickou do Trencina, tam byl na namesti kramek, kde meli co jinde nikde, takze sem si vzdycky uz jako malej smrad privez nejakou masinku. Jen sem trpel kritickym nedostatkem vyhybek  :)

Vyhybek neni nikdy dost, taky mam vse ve skyrini a cekam a cekam :D

Sem si rikal, ze na tom nebudu sam blbe :(:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, je to pekne drahej konicek :(

To teda jo. Dneska se všechno kupuju výhradně od renomovaných firem (Lens, Roco ap.) Kolejiště jsem stavě se čtyřma kamošama loni od února do května. Základem je noťas, kterej ovládá všechny digitální moduly kolejiště, takže jeden kamoš komplet programoval skripty pro vlakový cesty. Jeden přestavník pro vyhybku stojí 1.025,- Kč a já mám 26 výhybek + 2 přestavníky ovládájí závory na přejezdu, všechny lokomotivy mají digitální moduly, některý dva... ;)

No už jsem to spočítal na lowe a došel jsem k tomu, že mi v podkroví stojí pěknej Pašík v naftě... lollollol

Eště jsem vám udělal jedno foto...

post-31-1165923061.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a kdyz k tomu prictu jeste to veliky letadlo na skrini, vysilacku v dalsi skrini, startbox pod kabatama, tak to je dalsi drahej, samy drahy konicky a to nemam ani kde bydlet :)

Taky jsi Jardo vyřezával balzový žebra a nažehloval potah na křídla...??? lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a kdyz k tomu prictu jeste to veliky letadlo na skrini, vysilacku v dalsi skrini, startbox pod kabatama, tak to je dalsi drahej, samy drahy konicky a to nemam ani kde bydlet  :)

Taky jsi Jardo vyřezával balzový žebra a nažehloval potah na křídla...??? lollollol

No to si pis, sice na letadlo, ktery uz nemam, ale vyblbnul sem se dost :) Tohleto je plastak, neznicitelnej. Pac jezdim litat tak hrozne casto, ze mi obcas nevyjde pristani, taxem si poridil takovejhle a maximalne obcas vratim motor a akumulatory na svy misto lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas pravdu ale neni nad radost v detskych ocich kdyz to vidi jezdit :D:D:D

To je jasný, to kolejiště totiž představuje stanice Nedvědice a Rožná, to je tady mezi Tišnovem a Žďárem nad Sázavou, můj soused Milan býval v Nedvědici výpravčí, tak jsme dali ruce dohromady a udělali loni to kolejiště, protože ta trať slavila loni 100 let od zahájení provozu. No a kolejiště se tam veřejně prezentovalo, letos v létě to samý a ještě v září jsme to měli vystavený v Zastávce u Brna, tam se slavilo 150 let od příjezdu prvního vlaku... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mas pravdu ale neni nad radost v detskych ocich kdyz to vidi jezdit  :D  :D  :D

To je jasný, to kolejiště totiž představuje stanice Nedvědice a Rožná, to je tady mezi Tišnovem a Žďárem nad Sázavou, můj soused Milan býval v Nedvědici výpravčí, tak jsme dali ruce dohromady a udělali loni to kolejiště, protože ta trať slavila loni 100 let od zahájení provozu. No a kolejiště se tam veřejně prezentovalo, letos v létě to samý a ještě v září jsme to měli vystavený v Zastávce u Brna, tam se slavilo 150 let od příjezdu prvního vlaku... ;)

Tak to je parada, to meli deti radost :D:D:D

Jinak vse nejjj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 uživatelé dnes slaví narozeniny

Spidi(27) , andrea(40)

Andreu neznám (při tom věku se ani nedivým)

zato znám Spidiho takže vše nejlepší

Ahoj Vaši, mockrát děkuju za přání... :palec2::palec2::palec2:

Mladá peče dort, sice to není krtek jako u vás, ale taky to bude dílo, odpoledne nahodím foto... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...