Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

no já se včera zmínil a dnes mi kámoš volal že už má na ni zájemce -_--_--_-

to jsi na tom cekem dobre, ale ja se ani nemusela zminovat lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to ja zas novou nemam a zatim nechcu, neb fakt se tu lip vyznam bez te navi... ale do budoucna bych chtela tu origo skodovackou, neb to vypada hezky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj kdyz uz tak pda... a do auta pekne radio s dvd a monitorem...a nazdar bazar ;)

kdyz vy jste moc narocni... to PDA se me moc v auti nelibi a pak sem zastance toho aby to vse vypadalo hezky skodovacky, takze jedine radio origo symphony :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj kdyz uz tak pda... a do auta pekne radio s dvd a monitorem...a nazdar bazar ;)

kdyz vy jste moc narocni... to PDA se me moc v auti nelibi a pak sem zastance toho aby to vse vypadalo hezky skodovacky, takze jedine radio origo symphony :disgust:

fuck Symphony ;-) ... dlouho sem se ho take zastaval, ale ted sem rad, ze je venku !!!! -_-:Dlol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj kdyz uz tak pda... a do auta pekne radio s dvd a monitorem...a nazdar bazar ;)

kdyz vy jste moc narocni... to PDA se me moc v auti nelibi a pak sem zastance toho aby to vse vypadalo hezky skodovacky, takze jedine radio origo symphony :disgust:

jj me se taky libi origo navigace...ale jen vzhledem...zbytek uz stoji za prd...malej monitor atd atd...pda v aute prece nemas porad ne jen kdyz potrebujes navi a to ti jeste staci hlas...radio symphony dekuji ale s tou se moc dobra hudba delat neda tak ze sup s ni vem...proste ne nic...kdyz poradna hudba tak ani kousek od skodovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja fim Misul, me to chvilku taky bude trvat, ale teraz sem spokojena az na to repro, ale to se taky casem poresi...

;) Jasnacka !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...