Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

a bolí mě záda a spala sem tri hodiny a dneska teda zitra z rana taky nespim - kua narocny tyden - se asi budu rozchazet s chlapama casteji :smich: si ted pripadam jak kdybych tady ani hmotne nebyla - proste vzduch - ani me to dneska moc nemysli - tezka doba :smich:

Ja se s chlapama nerozchazim ;-) Takze nemuzu posoudit ! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja taky ne - oni se spis rozchazeji se mnou, ale ten posledni nemohl ani hrat na koncerte kdyz me tam videl :smich: jak ja si to uziiiivala :smich: :smich: to je tak, kdyz neposloucha svuj rozum, bo zadny nema, a radeji da na sve picky spolubydlici se kterejma se vychrapal - hovado srabacky :D kluci pardon, ale ja fakt dneska nemam hranice slusnosti lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja taky ne - oni se spis rozchazeji se mnou, ale ten posledni nemohl ani hrat na koncerte kdyz me tam videl :smich: jak ja si to uziiiivala :smich: :smich: to je tak, kdyz neposloucha svuj rozum, bo zadny nema, a radeji da na sve picky spolubydlici se kterejma se vychrapal - hovado srabacky :D kluci pardon, ale ja fakt dneska nemam hranice slusnosti lol

Vis jak .... fuck na to !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale mam ... strojek to jisti ;-)

ty by si spis pomalu mel koupit lestenku Misul :p

Hahahahaha tady je nekdo ftipnej !!! A koneckoncu ... staci zinka ... ale na to je jeste spoooooooooooooousta casu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sak uz ho mam na haku - hehe, byl v piii*i kdyz sem si stoupla pred podium a usmivala sem se - praskla mu struna, spadla mu kytara a hodil drzku z zidle :smich: a aby toho nebylo malo, tak mel vypadky textu a noty taky zapomnel :smich: ono mu to zas tak jedno nebude - ma me proste rad :smich: ale uz na nej se*u

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sak uz ho mam na haku - hehe, byl v piii*i kdyz sem si stoupla pred podium a usmivala sem se - praskla mu struna, spadla mu kytara a hodil drzku z zidle :smich: a aby toho nebylo malo, tak mel vypadky textu a noty taky zapomnel :smich: ono mu to zas tak jedno nebude - ma me proste rad :smich: ale uz na nej se*u

:fakac::fakac::fakac:;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hahahahaha tady je nekdo ftipnej !!! A koneckoncu ... staci zinka ... ale na to je jeste spoooooooooooooousta casu ;-)

ftipnej?? to vis vyborna nalada :smich: a s tim casem - njn, nekdo je plesatej ve 26 a jinej zas az v 35 a pozdeji :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hahahahaha tady je nekdo ftipnej !!! A koneckoncu ... staci zinka ... ale na to je jeste spoooooooooooooousta casu ;-)

ftipnej?? to vis vyborna nalada :smich: a s tim casem - njn, nekdo je plesatej ve 26 a jinej zas az v 35 a pozdeji :smich:

No skinhead jeste nejsem na to mam jeste cas ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No skinhead jeste nejsem na to mam jeste cas ;-)

co neni muze byt...

Prestanu Vam to delat, vy me prestanete drzet hlavu tam dole a nebudu od tech stehen celej sedrenej a bude to fpohode ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám tady jsou zas temata ;) .

Tak já se stříhal v sobotu a vypadám dobře jako vždycky :smich::smich::smich::smich:

No jiste Petooo ! Ty vypadas vzdycky dobre ... ja se musim taky strihat a navic casto pac jinak ty moje mohutny kudrnaty vlasy mi lezou do obliceje ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jinak se na Vás v sobotu těším a doufám, že dorazíte v hojném počtu ;)

No ja doufam ze bude pocasko a pokud bude tak jak uz sem psal ...mohlo by par lidi i byt ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...