Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Koukám tady jsou zas temata ;) .

Tak já se stříhal v sobotu a vypadám dobře jako vždycky :smich::smich::smich::smich:

o nicem petul, ale jednou za cas neni na skodu aby kata trosku pustila nohu z brzdy a ulitla si trochen v hospode :smich: ted uz me to netrapi lol ja sem chtela jit na kratko, ale vzhledem k vyberu barvy to neslo a tak sem ted aspon rada za tu ofinku :D vzdycky to vypada lip nez kdyby na te hlave nic nebylo :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám tady jsou zas temata  ;) .

Tak já se stříhal v sobotu a vypadám dobře jako vždycky  :smich:  :smich:  :smich:  :smich:

o nicem petul, ale jednou za cas neni na skodu aby kata trosku pustila nohu z brzdy a ulitla si trochen v hospode :smich: ted uz me to netrapi lol ja sem chtela jit na kratko, ale vzhledem k vyberu barvy to neslo a tak sem ted aspon rada za tu ofinku :D vzdycky to vypada lip nez kdyby na te hlave nic nebylo :p

Neni podstatny mit neco na hlave, podstatny je mit neco v hlave ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o nicem petul, ale jednou za cas neni na skodu aby kata trosku pustila nohu z brzdy a ulitla si trochen v hospode :smich: ted uz me to netrapi lol ja sem chtela jit na kratko, ale vzhledem k vyberu barvy to neslo a tak sem ted aspon rada za tu ofinku :D vzdycky to vypada lip nez kdyby na te hlave nic nebylo :p

No já to taky nemyslel špatně.Aspoň se tu něco děje. Poslední dobou když sem vlezu tak se tu sám bojím :unsure:

A jak moc nakrátko jsi chtěla? Na Míšu nebo ještě kratší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli si petul pamatujes, jak sem to mela pred rokem - kratky jezek :smich: tak nejak tak sem to chtela...

MichalF: dneska mam pocit, ze me prave zachranuje to ze na te hlave neco mam lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...