Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

cus jak svina

zdar, jedeš v sobotu?

hergot no vy me ale ukecavate - kvuli vam nikomu nic nesezenu na vanoce :t

Nech to letos na jeziskoj ;-) On si s tim poradi ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus jak svina

Cus mladezniku !!! -_- Tak co sobota ?

zdur - no do 12:30 jsem v praci a potom jsem chtel uz zacit nakupovat darky..... ale tohle je kuva lakadlo......

Darky ???? To mas jeste spoustu casu ... nehlede na to ze sobotu nedoporucuju ... masakr vsude lidi jak nasr.... ;)

Takze s Tebou na 13:00 pocitame ;-)

kdo uz potvrdil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus jak svina

Cus mladezniku !!! -_- Tak co sobota ?

zdur - no do 12:30 jsem v praci a potom jsem chtel uz zacit nakupovat darky..... ale tohle je kuva lakadlo......

Darky ???? To mas jeste spoustu casu ... nehlede na to ze sobotu nedoporucuju ... masakr vsude lidi jak nasr.... ;)

Takze s Tebou na 13:00 pocitame ;-)

kdo uz potvrdil?

JA ;-) a pak par dalsich :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus jak svina

Cus mladezniku !!! -_- Tak co sobota ?

zdur - no do 12:30 jsem v praci a potom jsem chtel uz zacit nakupovat darky..... ale tohle je kuva lakadlo......

dárky nakoupíš až se vrátíš ;)

no asi jo :) kuva vy ste ukecavaci - kdo jede? od MB a kdo z octavanu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus jak svina

zdar, jedeš v sobotu?

hergot no vy me ale ukecavate - kvuli vam nikomu nic nesezenu na vanoce :t

Nech to letos na jeziskoj ;-) On si s tim poradi ;-)

no hele kde to tam presne najdu? - pro ty co to tam vubec neznaj.....

No jedes na Mnich. Hradiste a pak smer na Mimon ... vccera sem zadal GPS souradnicena sjezd z te hlavni silnice a jeste mi je nikdo nenapsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jedes na Mnich. Hradiste a pak smer na Mimon ... vccera sem zadal GPS souradnicena sjezd z te hlavni silnice a jeste mi je nikdo nenapsal.

Před Mimoní přijedeš do vesnice Ploužnice /nebo tak nějak/ tak doleva, přijedeš k bývalým ruským panelákům, nyní rekonstruováno, tam rychle projet protože tam je dost tmavo díky složení obyvatelstva a když se dáš hned pod těma zrekonstruovanýma doleva tak přijedeš na letiště ;) . Jinak je to letiště Hradčany a na mapách ho nejdeš ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jedes na Mnich. Hradiste a pak smer na Mimon ... vccera sem zadal GPS souradnicena sjezd  z te hlavni silnice a jeste mi je nikdo nenapsal.

Před Mimoní přijedeš do vesnice Ploužnice /nebo tak nějak/ tak doleva, přijedeš k bývalým ruským panelákům, nyní rekonstruováno, tam rychle projet protože tam je dost tmavo díky složení obyvatelstva a když se dáš hned pod těma zrekonstruovanýma doleva tak přijedeš na letiště ;) . Jinak je to letiště Hradčany a na mapách ho nejdeš ;)

nebo mi nahrajte po ceste kdo mate navi tu pani co mluvi z repraku a ja pojedu podle ni lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...