Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Normalne mam tedka ty modry z Cartechu, respektivy bily, sice se jim loupou vrchliky, ale sviti to uzasne modrobile. Tady na ty fotce je vpravo normalni a vlevo xenon, ale jen na zkousku  :(

Tak jsem to tak nějak skoro tipnul, jaká je odměna? :D

Neplatis mi pivo ;)

A to se vyplatí :smich::smich::smich:

Jdu chrnět...zdar -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby bylo

potřeboval bych ortopeda aby mi trochu porovnal krk, nějak se mi to zas rozjelo :(

Ja byl ted a mam toho docela dost, sotva sedim, jaujauajua

ráno jsem měl mžitky před očima že jsem málem nedojel na poštu a z5. teďuž jen bolí a tlačí takže relativně to jde. Asi zajedu k Mudr. rok mě neviděl tak aspoň skecnem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim -_-

Sem si byl vyzvednout Powerflexy a kdo zna v Praze krizovatku Svabky, tak dobra bouracka. Vylezu z kramu a neco houka jako sfine, pak troubi takovym tim silnym klaksonem, troubi, troubi, taxe otocim a vsichni stoji, jen po hlavni se riti hasicsky tusim ze Iveco s klandrem vepredu a z boku nezucastnene jede tusim ze starej Nissan 200. Tim Ivecem ho nabral na pravej predni blatnik (jel mu zleva), Iveco ani skrabnuti a nez to ubrzdil, byl az u me, Nissan dopad trochu hur, naraznik odlit az do protismeru, hromada kusu vseho moznyho se rozlitla po kolejich a mel to pomuchlany az po predni sklo, vylez z toho, zacalo to hulit a objevil se plamen z pod kapoty, ale zhasnul skoro hned. Kazdopadne auto trefeny hasicskou cisternou nekam mezi naraznik a pravy predni kolo bylo na sracky, ridicovi se nic nestalo fucklol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby bylo

potřeboval bych ortopeda aby mi trochu porovnal krk, nějak se mi to zas rozjelo :(

Ja byl ted a mam toho docela dost, sotva sedim, jaujauajua

ráno jsem měl mžitky před očima že jsem málem nedojel na poštu a z5. teďuž jen bolí a tlačí takže relativně to jde. Asi zajedu k Mudr. rok mě neviděl tak aspoň skecnem :D

No taky ted porad premejslim, co mi to blika pred ocima, a ony to jsou mzitky :) Ale za hodku dve se to srovna.

Kdepak, Speedymu jenom tlumice, pruziny uz k tomu dodal sam. Doufam, ze je jeste nazivu, od utery sem ho tu nevidel. Ale co popisoval, tak to musi byt mazec, jak to drzi na silnici, ja mel jenom tlumice a uz to delalo zazraky, s tema KW to musi byt NECO :) Ale drncani asi taky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cituji:

Je to hroznej nezvyk a spíš je to strašný, ale drží to na silnici jak prase a i to auto se chová dokonale při brždění a rozjíždění, jsem spokojenej jen si musím holt zvyknout.

Tak tak, rika presne to samy, co sem rikal ja, ja jen asi nerikal, ze je to strasny :) Ale po Praze uz ty tlumice byly chvilema o zivot, mimo mesto to bylo v pohode. Na tech pruzinach to musi byt to pravy vorechovy. Myslim, ze si zvykne, ja si taky zvykal tak 2000km, nez jsem to snasel dobre, ale proste to neslo tady po tom tankodromu :( Ted mam pritvrzely Blbstajny a myslim, ze je to idealni volba, jeste to doladuju Powerflexem, tak ufidime, co to bude delat :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to já dal RS spodek a spokojenost. Lechce to šlo dolů a sedí taky líp.

Ty RS pruziny porad zvazuju, jestli by to nebylo uplne nejlepsi, ty cca 2cm dolu se daji snest, i kdyz zrovna dneska sem chytil ladakem :( Dokonce uz sem je i po delsim patrani sehnal, za 4000, ale ted to musi pockat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spodkem chytne i tank - jde o to kde se jezdí a jak. i když jsem měl origo tak jsem chytal. Předešly auto jsem měl 8 cm nad zemí a dalo se s tím jezdit.

Ja spodkem moc nechytam, parkrat krytem motoru, ale ten ladak bych musel pak asi nejak poresit, zvednout ho do spojleru nebo tak, trci tam moc a nekde bych ho urval, ale vsechno jde :)

Musim se svezt s nekym, kdo jezdi na RS, abych do toho nakonec precejen nesel a k tomu na blind :)

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...