Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

U me jedine rozumny veci ;)  lol  Jsem na to docela zvedavej, zjevne to znas, tak to mam radost. Pokud to splni moje ocekavani, pridam k tomu jeste dalsi na stabik a dozadu :palec:

Njn, guma je guma, pur je pur a železo je železo... ;)

Mno jo, ty zvejkacky, co sou tam origo, to je spatnej vtip, a kdyz si vemu, ze stojej tretinu co tyhle, pak neni co resit. A byl sem nakej nadrzenej, taxem trochu prelestil trubku lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jo, ty zvejkacky, co sou tam origo, to je spatnej vtip, a kdyz si vemu, ze stojej tretinu co tyhle, pak neni co resit. A byl sem nakej nadrzenej, taxem trochu prelestil trubku lol

No tím železo je železo jsem chtěl říct, že u okruhovej aut se místo silentbloků vevařujou ložiska, aby to aspoň trochu drželo stopu... ;)

Jinak laufík Ti chválím, skoro tak čistej jako můj... lol

post-31-1166723978.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno jo, ty zvejkacky, co sou tam origo, to je spatnej vtip, a kdyz si vemu, ze stojej tretinu co tyhle, pak neni co resit. A byl sem nakej nadrzenej, taxem trochu prelestil trubku  lol

No tím železo je železo jsem chtěl říct, že u okruhovej aut se místo silentbloků vevařujou ložiska, aby to aspoň trochu drželo stopu... ;)

Jinak laufík Ti chválím, skoro tak čistej jako můj... lol

Jojo, ale to si v Praglu dovolit nemuzu lol

No mas to cistsi no, ale u mne je takovej lesk dost nezvyk, znas me :unsure:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty sterace mazec, je videt, ze mas opravdu uz Vanoce :)

Njn, celej rok v kvádru ve firmě a u zákazníků, člověk by za chvíli zapoměl, že je původním povoláním automechanik... lollollol

Prostě jsme řekli ne !!! Pokud chceme mít pěkný vůz, tak se do toho musíme vrhnout po hlavě. Takže tímhle stylem bych chtěl do začátku sezóny udělat víc věcí, hlavně kolem motoru a náprav, ať to nejen skvěle jezdí, ale i vypadá... ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Njn, celej rok v kvádru ve firmě a u zákazníků, člověk by za chvíli zapoměl, že je původním povoláním automechanik... lollollol

Prostě jsme řekli ne !!! Pokud chceme mít pěkný vůz, tak se do toho musíme vrhnout po hlavě. Takže tímhle stylem bych chtěl do začátku sezóny udělat víc věcí, hlavně kolem motoru a náprav, ať to nejen skvěle jezdí, ale i vypadá... ;):palec2:

Jooo, to mi povidej, taky sem ted za 2 mesice udelal na aute vic jak za 2 roky, a sam, driv mi to delal kde kdo. Holt nejak se to naucit musim. Jen na montaz alarmu si netroufam. Az bude teplo nebo naka garaz, uvidim, co svetla a powerflexy a tak :) Teda ja nejsem puvodnim povolanim automechanik, ale vseobecny vzdelani a pak ekonom, nastesti se da zivit i jinak, nez tema srackama :)

Jsem zvedavej, co s tim vsechno provedes, opravdu libovek v klubu je velmi pomalu, takze sem na to zvedavej! :palec2: Pokud to neni tajemstvi, co budes delat kolem motoru? Ja ted doladuju veci, co mam doma nakoupeny a kdyz mi nerupne v kouli s interierem, tak snad pak ta barvicka ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jako mechanik bych práci měl určo, ale ty peníze, to by asi nešlo... <_<

S motorem chci děla to stejný, co s těma stěračama, hlavně vyčistit to, co je fest zahumusený (blok, hlava) a trochu to vyšperkovat (nový hadice a tak) no a nalakovat kryty motoru do barvy vozu (záměrně nepíšu do stříbrné) no a to je tak asi vsjo... ;)

Interiér budu, dá se říci, překopávat od nuly, takže tak... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...