Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

No jako mechanik bych práci měl určo, ale ty peníze, to by asi nešlo... <_<

S motorem chci děla to stejný, co s těma stěračama, hlavně vyčistit to, co je fest zahumusený (blok, hlava) a trochu to vyšperkovat (nový hadice a tak) no a nalakovat kryty motoru do barvy vozu (záměrně nepíšu do stříbrné) no a to je tak asi vsjo... ;)

Interiér budu, dá se říci, překopávat od nuly, takže tak... ;)

No, treba by sis zvyknul ;)

Hmmm, hezky, pane, hezky, muzu Ti to taky pristavit? lol Myslim na to vycisteni, jinak to nema v mym pripade cenu ;) Hadice budou taky parada, dneska sem taky ocumoval, ale to az budu mit tu Imprezu lol Takze taky barvicka? No helemese, nebudeme mit stejnou? ;)

Koukam, ze Ti z puvodniho zbyde akorat kastle a vycistenej motor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, obzvlaste pokud ma clovek kamarady, kteri porad neco vymysli a clovek se chytne a pak predelava a predelava.  -_-

No tak to už je osud... lol

Kdo si dá...? -_--_--_--_--_--_--_--_--_-

Ja si dam, na ty nase ore -_--_-

Jo a cislicko pekny, mne ceka nejspis do konce roku 200.000km, kdyz vsechno da :)

2Bluefrog: vidim, ze se zadarilo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, obzvlaste pokud ma clovek kamarady, kteri porad neco vymysli a clovek se chytne a pak predelava a predelava.  -_-

No tak to už je osud... lol

Kdo si dá...? -_--_--_--_--_--_--_--_--_-

Ja si dam, na ty nase ore -_--_-

Jo a cislicko pekny, mne ceka nejspis do konce roku 200.000km, kdyz vsechno da :)

2Bluefrog: vidim, ze se zadarilo :palec2:

Ja, ja. Sice na az na potreti ale podarilo -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, treba by sis zvyknul ;)

Hmmm, hezky, pane, hezky, muzu Ti to taky pristavit? lol Myslim na to vycisteni, jinak to nema v mym pripade cenu ;) Hadice budou taky parada, dneska sem taky ocumoval, ale to az budu mit tu Imprezu lol Takze taky barvicka? No helemese, nebudeme mit stejnou? ;)

Koukam, ze Ti z puvodniho zbyde akorat kastle a vycistenej motor ;)

No ty chceš Race Blue a já Du Pund, takže nikoliv... ;)

Jenže u mě je to s tím celolakem horší, při představě, že bych byl minimálně měsíc bez kokty, mě jímá hrůza... <_<

Takže já odpovídám, celolak bude, ale neví se kdy... ;)

No a ta kastle a vyčištěnej motor ? Jj, tak nějak to bude... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty chceš Race Blue a já Du Pund, takže nikoliv... ;)

Jenže u mě je to s tím celolakem horší, při představě, že bych byl minimálně měsíc bez kokty, mě jímá hrůza... <_<

Takže já odpovídám, celolak bude, ale neví se kdy... ;)

No a ta kastle a vyčištěnej motor ? Jj, tak nějak to bude... lol

Jo takhlenc, no tak to by v Praze asi neslo, teda slo, ale ne, kdyz to parkuju na ulici, ono i takhle to bude asi lakadlo pro skrabaly :(

No to me jima ta hruza taky, to si nemysli, ale pro tu krasu to vytrpim :)

Hehe, je mi to jasny, a nechces do toho rovnou dat 1,8T, kdyz uz to budes mit tak rozhozeny? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takhlenc, no tak to by v Praze asi neslo, teda slo, ale ne, kdyz to parkuju na ulici, ono i takhle to bude asi lakadlo pro skrabaly :(

No to me jima ta hruza taky, to si nemysli, ale pro tu krasu to vytrpim :)

Hehe, je mi to jasny, a nechces do toho rovnou dat 1,8T, kdyz uz to budes mit tak rozhozeny? ;)

NJn, škrábalové jsou další věc, co mě od toho trochu odrazuje, ale většinou parkuju v garáži a nikde to moc nenechávám stát bez dozoru...

Jinak, kdybych chtěl jinej motor, tak tu svoji odmašlím, šoupnu do bazaru a vezmu jinou... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NJn, škrábalové jsou další věc, co mě od toho trochu odrazuje, ale většinou parkuju v garáži a nikde to moc nenechávám stát bez dozoru...

Jinak, kdybych chtěl jinej motor, tak tu svoji odmašlím, šoupnu do bazaru a vezmu jinou... ;)

Ja vlastne naprostou vetsinu skrabancu a odrenin a promacknuti mam z parkovist od hypermarketu a to tam skoro nejezdim, uz sem zacal obcas parkovat i v odlehlym miste. Normalne na ulici se precejenom da auto dat tak, aby to nebylo ohrozeny, ale stejne :( A zavist v tyhle zemi bohuzel kvete, i kdyz je to "blba" Octavka :(

Mno jo, mas asi pravdu, to srani s tim je vrazda, schaneni komplet vseho, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vlastne naprostou vetsinu skrabancu a odrenin a promacknuti mam z parkovist od hypermarketu a to tam skoro nejezdim, uz sem zacal obcas parkovat i v odlehlym miste. Normalne na ulici se precejenom da auto dat tak, aby to nebylo ohrozeny, ale stejne :( A zavist v tyhle zemi bohuzel kvete, i kdyz je to "blba" Octavka :(

Mno jo, mas asi pravdu, to srani s tim je vrazda, schaneni komplet vseho, atd.

Jj, ve všem soulas... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vlastne naprostou vetsinu skrabancu a odrenin a promacknuti mam z parkovist od hypermarketu a to tam skoro nejezdim, uz sem zacal obcas parkovat i v odlehlym miste. Normalne na ulici se precejenom da auto dat tak, aby to nebylo ohrozeny, ale stejne :( A zavist v tyhle zemi bohuzel kvete, i kdyz je to "blba" Octavka :(

Mno jo, mas asi pravdu, to srani s tim je vrazda, schaneni komplet vseho, atd.

Jj, ve všem soulas... :palec2:

-_-

Zrovna predevcirem sem parkoval u jednoho pneuservisu, kdyz sem odchazel od auta, rikal sem si, ze ten skret se nejak divne divna na my auto, a kdyz sem k nemu asi po pul hodce prisel, jeden z chromovejch krytu ventilku i s chromovou cepickou v prdeli :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim jsem nezranen, a premejslim....

Delaji bud jmenovku, velikost 52x11cm jako jsou SPZ, ale nejde tam pismo, a nebo stary klasicky CR znacky (chci udelat novou predni SPZ, je dost zrasena)

Tento vetsi rozmer udelat muzeme, ale musime pouzit to puvodni, mensi pismo a to vypada blbe. Takze doporucuji klasickou starou SPZ

A ja:

...dekuji za uzasne rychlou odpoved! Aaaha, takze asi chapu spravne, ze myslite udelat klasickou, ktera je mensi, to uz zase ale asi bude problem, aby drzela v ramecku, precejen je to rozdil v cm, ne jen v mm, co myslite? Tak by sice bylo spravne pismo, ale zase by nesedela velikost, a nebo zase sedela velikost, ale nesedelo pismo, safra :-)...

A oni:

V ramecku by nedrzela a nebo by bylo nutne sehnat stary ramecek. Kdyz udelame stare (mensi) pismo na novou (vetsi) SPZ, je na prvni pohled jasne, ze neni prava. Kdyz ale udelame komplet stary design, nema policajt sanci poznat, ze je z druhovyroby. Jestli ale chcete kombinaci, neni problem.

Co myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...