Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

Kua to je droga  :(  :palec:

Co je to za pařbu? :)

Zdar kluci -_-

TES IV: Oblivion :wub::palec: :palec:

Jo jo nástupce Morrowindu - super hra, ale Gothic III je lepší a Dungeon Keepr 2 je nejlepší lollollol

A jinak zdravím...

Nazdarek -_- Mno, Gothic III je novejsi, ale muj salek kavy to neni, Oblivion je vyrazne propracovanejsi a nezabugovanej ;) Ja tomu propad uz u Morrowindu, ale jeste doted sem ho nedohral, v dobach Daggerfallu me jeste RPG nebavily :) Dungeon Keeper jde uplne mimo me, to me neba, to uz radsi Baldur's Gate II ;) A ted samy akcni a NFS Carbon (vse ale uz dohrano). A marne cekam uz jakou dobu na kloudnej simulator nebo adventuru, Lucasarts slo hrozne dolu :(:( Ted nakupuju Call of Juarez a Dark Messiah of Might & MAgic -_- Sem se nak rozepsal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 krysarr

Pravda je, že jsem propad Gothicu I i II, Morrowind jsem nikdy nedohrál, byl moc rozsáhlý a pustý...Angličtinou moc nevládnu, tak proto jsem Oblivion zatím nezkusil, ale měl by být lepší než Gothic I,II, ale GIII je super... Teď zrovna stahuju cz do Oblivionu.

Na adventury moc nejsem, je to na bednu a starostí mám ve firmě dost.

Teď dojíždím Titan Quest... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 krysarr

Pravda je, že jsem propad Gothicu I i II, Morrowind jsem nikdy nedohrál, byl moc rozsáhlý a pustý...Angličtinou moc nevládnu, tak proto jsem Oblivion zatím nezkusil, ale měl by být lepší než Gothic I,II, ale GIII je super... Teď zrovna stahuju cz do Oblivionu.

Na adventury moc nejsem, je to na bednu a starostí mám ve firmě dost.

Teď dojíždím Titan Quest... :D

No pokud tomu clovek propadne, pak neni co resit :) Jak rikas, Morrowind byl opravdu moc velikej, to aby clovek byl milionar a nemusel delat :) Ja mam obavy, ze ho uz taky nikdy nedohraju, ale Oblivion jsem na dobry ceste :) Ta cestina je uplna novinka, takovej vanocni darek. Ja tyhle hry v cestine uprimne nesnasim, prijde mi to pak takovy divny, ale to je asi tim, ze tomu anglicky rozumim ;)

Ja adventury uz nehral hrozne dlouho, ale kdyz je clovek odkojenej Indiana Jonesama, Monkey Islandama, Loomem, Full Throttle a podobne, to je to spatny, ta dnesni produkce :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja adventury uz nehral hrozne dlouho, ale kdyz je clovek odkojenej Indiana Jonesama, Monkey Islandama, Loomem, Full Throttle a podobne, to je to spatny, ta dnesni produkce  :(

Jo ta dnešní produkce fuck . A to se netýká je her...

Třeba ten Titan, grafika super, ale staré Diablo má jinou atmosféru. Jde o prachy a tak se i ty gamesky šidí...

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja adventury uz nehral hrozne dlouho, ale kdyz je clovek odkojenej Indiana Jonesama, Monkey Islandama, Loomem, Full Throttle a podobne, to je to spatny, ta dnesni produkce  :(

Jo ta dnešní produkce fuck . A to se netýká je her...

Třeba ten Titan, grafika super, ale staré Diablo má jinou atmosféru. Jde o prachy a tak se i ty gamesky šidí...

Jojo, a hlavne je tu ten neustalej tlak konzolistu. Dnesni deti vubec nemaj paru, co je to nakej Commodore, ZX a podobne, maj jen svy plejsteshny a ixboxy a tak je vetsina her bohapusta arkada, kdyz se objevi vyjimka, je to vetsinou bomba. Je to skoda, ale je to tak bohuzel se vsim. Klidne bych snes adventuru ve stary dobry grafice, bez nejakyho rozliseni, stinovani, antialiasingu a hlavne 3D, to je pro akcni a RPG...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, a hlavne je tu ten neustalej tlak konzolistu. Dnesni deti vubec nemaj paru, co je to nakej Commodore, ZX a podobne, maj jen svy plejsteshny a ixboxy a tak je vetsina her bohapusta arkada, kdyz se objevi vyjimka, je to vetsinou bomba. Je to skoda, ale je to tak bohuzel se vsim.

No a voto jde, ne? Vychovat konzumní ovečky a ty pak masírovat reklamou a poroste nám ekonomika, nebo ne, asi ne, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, a hlavne je tu ten neustalej tlak konzolistu. Dnesni deti vubec nemaj paru, co je to nakej Commodore, ZX a podobne, maj jen svy plejsteshny a ixboxy a tak je vetsina her bohapusta arkada, kdyz se objevi vyjimka, je to vetsinou bomba. Je to skoda, ale je to tak bohuzel se vsim.

No a voto jde, ne? Vychovat konzumní ovečky a ty pak masírovat reklamou a poroste nám ekonomika, nebo ne, asi ne, že?

Ale jo, ale me to neuveritelne :prc::angry: Ale je to presne tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viz muj upgrade. Neustaly nahrazovani slotu, AGP, PCIE, 50 socketu pro CPU, vicemene skoro furt stejny pameti jen pod jinym taktem (to se urcite nevedelo, ze to muze jet i na vic Mhz), atd. A pritom by to slo i jinac. Ale co clovek zmuze  :(  :angry:

A to je ve všech oblastech. vývoj je daleko jinde, a ti výlupci nám postupně uvolňují novější technologie tak pomalu, aby byl kšeft...

U PC to je džungle, sloty, sockety...A nebetyčný bordel je, že koupíš hardisk SATAII a on nejede s některým čipsetem a přitom oba splňují specifikace, paměti, to je taky loterie...Je to na blití. A pak koupíš mikrosoftí WIN XP, tam je plno bugů a stahuješ a stahuješ záplaty. Koupíš zákl. desku a ono plno věcí nefunguje, tak stahuješ BIOS... Přece když si něco koupím, tak je hotové a NE dodělej si sám... :fakac:

Seru nato jdu s maminou po rodině...Svět změníme někdy jindy jo? :) Tak zatím hoj...

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je ve všech oblastech. vývoj je daleko jinde, a ti výlupci nám postupně uvolňují novější technologie tak pomalu, aby byl kšeft...

U PC to je džungle, sloty, sockety...A nebetyčný bordel je, že koupíš hardisk SATAII a on nejede s některým čipsetem a přitom oba splňují specifikace, paměti, to je taky loterie...Je to na blití. A pak koupíš mikrosoftí WIN XP, tam je plno bugů a stahuješ a stahuješ záplaty. Koupíš zákl. desku a ono plno věcí nefunguje, tak stahuješ BIOS... Přece když si něco koupím, tak je hotové a NE dodělej si sám... :fakac:

Seru nato jdu s maminou po rodině...Svět změníme někdy jindy jo? :) Tak zatím hoj...

Koukam, ze to nesere jenom me ;) Presne tak, uvolnujou to postupne a my sme cely zhavy, jak to mame rychly a buhvi co.

Dzungle, to je mozna jeste slaby slovo. BORDEL, je mozna vhodnejsi :) S tema diskama se me to nastesti netykalo, mam vsechny disky na stary dobry ksande a jsem celkem spokojenej, deska to beztak neumi ;) Ten novej disk jo, tak casem to bude i tak napojeno. WIN XP sem mel 2x nainstalovano, to je takova sracka...mam win2k, hromadu zaplat po SP4 a protoze uz na to MS prdi, tak mam ve vypisu tech zaplat asi 40. U ty my desky byly biosy asi jen tri, ale proto, ze se na to taky vysrali a od srpna 2004 novej nevydali. Nastesti to ale tohle cpu umi, zvlastni. Tak uzij navstevy a pak s tim svetem neco udelame lol-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...