Přejít na obsah

HOSPODA č.5


vittorio

Doporučené příspěvky

ale od pondělka už jdu zase fachat :(

to je dobře musí být přísnost na chudé lid žádný dlóhý flákání aby jsi nezvlčil :tlollollollol:smich:

bvy sme mohli udělat ale nějaké ten místní srazík i třeba v týdnu jen tak na kus řeči ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je dobře musí být přísnost na chudé lid žádný dlóhý flákání aby jsi nezvlčil :tlollollollol:smich:

bvy sme mohli udělat ale nějaké ten místní srazík i třeba v týdnu jen tak na kus řeči ;)

se moc neraduj panáčku, od 8/9 startuju další 14ti denní dovolenou lollollol

proti místnímu srazíku nemám žádných námitek, ale pokud budu pracovati, tak to nepadá v úvahu, bo jsem z práce doma až kolem 18.30 a to už se mi nikam nesce (a navíc ještě ten přírůstek v rodině-musím se jim taky trochen věnovat) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se moc neraduj panáčku, od 8/9 startuju další 14ti denní dovolenou lollollol

proti místnímu srazíku nemám žádných námitek, ale pokud budu pracovati, tak to nepadá v úvahu, bo jsem z práce doma až kolem 18.30 a to už se mi nikam nesce (a navíc ještě ten přírůstek v rodině-musím se jim taky trochen věnovat) ;)

Tak to si obojí užij lollollol já si možná taky udělám volníčko, záleží na tom jak rychle změním job ;)-_--_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v kliiidu, sem dobre pokecala, a odpo jedu na navstevu :p nicmene ted sem tu mela kamosku :( ktera ma averzi na lidi :( tak cekam az se vrati od lekare...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pracuje uz par let na letisti a lidi ji tak vydeptali, ze chudina ma co delat aby byla v pohode kdyz jde po meste a nemela z teho nervy :( hold profesni deformace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pracuje uz par let na letisti a lidi ji tak vydeptali, ze chudina ma co delat aby byla v pohode kdyz jde po meste a nemela z teho nervy :( hold profesni deformace...

Tak to je nářez, při takové práci se ani nedivím , tam se setká s kdečím <_<:huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...