Přejít na obsah

Proč já??????


FOX

Doporučené příspěvky

Noo,abych si to nedal nalakovat za 3 petky a pak mi v pojistovne nerekli,ze mi to nedaji....

Daj ti to, prostě půjdeš tam sfotěj ti to, a jedeš do lakovny, tam se dohodneš s lakýrou at ti napíše co všechno lakoval a at ti tam klidně rozpiše cenu a zaneš to do pojištovny.. A ty ti do 5 dnů pošlou prachy :D .. Po zimě totiž taky plánuju novej lak, nejlíp dvoubarevnej, takže se připravuju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak pise JaKr spoluucast 5% minimalne vsak 5000,- takze kdyz to bude do 100000 tak porad zaplatis stejnou castku u spoluucasti 10% je to minimalne 10000 ;)

Kdyz si to s pojistovnou vyridis sam, tak cekas cca tyden na prachy a kdyz to vyrizuje servis, tak ti auto vydaji az po zaslani kryciho dopisu a to si pockas, pac to zdrzujou jak to jde, musi se to porad popohanet. Ja jim tam volal snad 5x dene a porad otravoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na havarijku a nechat prelakovat.

Asi tak.Ale mam strach z těch dvou barev.

Nj lidi sou pěkný svině, ale jinak vůbec neměj strach, bejt tebou, tak toho ještě využiju a dám novej a jinej lak.. Na pojištovně už to pak nechtěj vidět až to máš hotový, ukážeš fakturu a je to, takže pokud máš malou spoluúčast tak bych byl vysmátej a byl bych rád za novej lak ;) Spousta lidí to takhle dělá...

Na druhou stranu máš pravdu.Tahle myšlenka mi taky proběhla hlavou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je mazec!!! :wallbash::wallbash::wallbash:

Za tohle bych toho člověka tahal přivázanýho na kurtě za autem dokud by nechcíp!!!

Je to jedna z věcí který se moc bojím, lidi jsou svině!!! Není proti tomu obrana a to je to nejhorší! kol8

FOX: držím palce ať ti to co nejlépe dopadne s opravou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:angry:  :angry:  a mě se ta tvoje kombinace moc líbila  :palec2:  lišáku,kde ti kdo udělal,snad né u vás  :o

No udělali mi to mladý před barákem.Ona to má na autě taky.Ale už dřív. :(

Rád bych tu kombinaci zachoval.Ale zatim z toho mam hlavu v pejru co s tim.Sem z toho na prášky.

Editováno: , autor: FOX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:angry:  :angry:  a mě se ta tvoje kombinace moc líbila  :palec2:  lišáku,kde ti kdo udělal,snad né u vás  :o

No udělali mi to mladý před barákem.Ona to má na autě taky.Ale už dřív. :(

Rád bych tu kombinaci zachoval.Ale zatim z toho mam hlavu v pejru co s tim.Sem z toho na prášky.

:o to je síla,když už i u vás :disgust::disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak jak píše cannon pokud se platí havarijka tak by to mělo jít z toho já mám třeba spoluúčast jen 1% ;)

Cozee ? ty vado co mas za pijisteni?

No musi mit za rok ale ranec, pri tak nizky spoluucasti...

přesně jako Davon je to u ČP no platím měsíčně i s povinným ručení 1400 Kč... -_- je jasný,že kdybych to platil jednou ročně tak to bude o trochu mín, ale těch 1400 se měsíčně dá v poho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:angry:  :angry:  a mě se ta tvoje kombinace moc líbila  :palec2:  lišáku,kde ti kdo udělal,snad né u vás  :o

No udělali mi to mladý před barákem.Ona to má na autě taky.Ale už dřív. :(

Rád bych tu kombinaci zachoval.Ale zatim z toho mam hlavu v pejru co s tim.Sem z toho na prášky.

tak to je cílený a nedivil bych se, kdyby ti to po laku opět ta svině udělala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:angry:  :angry:  a mě se ta tvoje kombinace moc líbila  :palec2:  lišáku,kde ti kdo udělal,snad né u vás  :o

No udělali mi to mladý před barákem.Ona to má na autě taky.Ale už dřív. :(

Rád bych tu kombinaci zachoval.Ale zatim z toho mam hlavu v pejru co s tim.Sem z toho na prášky.

tak to je cílený a nedivil bych se, kdyby ti to po laku opět ta svině udělala.

Toho se nejvíc bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...