Přejít na obsah

JEDNO VELKE SEXUALNI TEMA


Host MichalF

Jakou rukou masturbujete ?  

85 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Už jste tady,Katko a Michale, vy tahouni tohoto tématu. Se ale pěkně kočkujete, co z toho bude?

Bude z toho kavicka, kterou mam slibenou ;)

Ha ha, kávička no dobře, tak já mamině řeknu, že bych si dal zítra ráno takovou čerstvou, podpeřinovou kávičku :palec2:

A mamina za to pak slizne smetanku ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne z toho nedelejte drama jo ? Koneckoncu nikdo to cist nemusi a od toho tu snad hospoda je ne ?

Tak nějak. Je zajímavý, že ti, které to "nezajímá" to čtou. kol103

A Ti,kteri zakladaji temata o nicem taky....viz Davon.... :smich:lol:fakac::fakac::prc:

Promin, ale nejak jsem nepochopil to co z tebe vypadlo...???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne z toho nedelejte drama jo ? Koneckoncu nikdo to cist nemusi a od toho tu snad hospoda je ne ?

Tak nějak. Je zajímavý, že ti, které to "nezajímá" to čtou. kol103

jenze ja mluvim o tom kolik tech temat je chapes???

nj, ale každý na trošku jiný téma. A jak se to smíchá, tak to už není ono. Kdysi se tady hlavně probíraly technický věci kolem aut, ale časem vznikla hospoda,... Dneska veteráni choděj jen do hospody a na sekce kolem techniky serou a i když ví, tak neodpoví.

Sex je holt velká a nedílná součást života drtivé většiny lidí, a ať si kdo chce co chce říká, každej do toho stejně minimálně nakoukne, protože mu zvědavost nedá. A koukne do toho spíš jak do tématu " Help, posrala se mi kára". Spíš jsem si myslel, že by mohlo být nějaké stabilní "parkoviště" pro sexkraviny, kde by to takhle zmizlo vše v jednom a mohly by nerušeně vznikat bližší témata.

Nechci se moc rozepsovat, bylo by to na dlouhý povídání.

no asi te zklamu ale hospoda je stara jak klub sam takze si uplne mimo.

kdyz si prejes samostanou sekci o sexu tak to nemas sanci na automobilovem foru...Od ceho je bud lamparna a nebo jedno tema tady, ale aby v hodpode bylo deset temat typu - sukate zeshora ci zespoda, honite obrucmo, co psi (v tvem pripade co ryby) apod. to proste ne. tecka. jsi li tak nadrzenej ze o tom musis proste pord vykladat tak mas moznost jinde ne?

primarne je tohle automobilovy forum, aby nebyly OT tak se udelala hospoda, zde se resi vsechno, i sex. Ale aby tech temat ylo z dvaceti deset takovych jak jsem popsal to mi prijde debilni, zkus se na to podivat z pohledu nove prichoziho..

to, ze ti, co sem chodi dlouho, neporadi si nemyslim, ale pokud to beres podle sebe.......tak treba ty neporadis co ja vim...jo mozna tak jak chytit okouna nebo jak se nejrchleji dostat na rozkos lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne z toho nedelejte drama jo ? Koneckoncu nikdo to cist nemusi a od toho tu snad hospoda je ne ?

Tak nějak. Je zajímavý, že ti, které to "nezajímá" to čtou. kol103

jenze ja mluvim o tom kolik tech temat je chapes???

nj, ale každý na trošku jiný téma. A jak se to smíchá, tak to už není ono. Kdysi se tady hlavně probíraly technický věci kolem aut, ale časem vznikla hospoda,... Dneska veteráni choděj jen do hospody a na sekce kolem techniky serou a i když ví, tak neodpoví.

Sex je holt velká a nedílná součást života drtivé většiny lidí, a ať si kdo chce co chce říká, každej do toho stejně minimálně nakoukne, protože mu zvědavost nedá. A koukne do toho spíš jak do tématu " Help, posrala se mi kára". Spíš jsem si myslel, že by mohlo být nějaké stabilní "parkoviště" pro sexkraviny, kde by to takhle zmizlo vše v jednom a mohly by nerušeně vznikat bližší témata.

Nechci se moc rozepsovat, bylo by to na dlouhý povídání.

no asi te zklamu ale hospoda je stara jak klub sam takze si uplne mimo.

kdyz si prejes samostanou sekci o sexu tak to nemas sanci na automobilovem foru...Od ceho je bud lamparna a nebo jedno tema tady, ale aby v hodpode bylo deset temat typu - sukate zeshora ci zespoda, honite obrucmo, co psi (v tvem pripade co ryby) apod. to proste ne. tecka. jsi li tak nadrzenej ze o tom musis proste pord vykladat tak mas moznost jinde ne?

primarne je tohle automobilovy forum, aby nebyly OT tak se udelala hospoda, zde se resi vsechno, i sex. Ale aby tech temat ylo z dvaceti deset takovych jak jsem popsal to mi prijde debilni, zkus se na to podivat z pohledu nove prichoziho..

to, ze ti, co sem chodi dlouho, neporadi si nemyslim, ale pokud to beres podle sebe.......tak treba ty neporadis co ja vim...jo mozna tak jak chytit okouna nebo jak se nejrchleji dostat na rozkos lol

pokud vím a předemnou to zatím nikdo neudělal, tak poradím. Ale pořádně se podívej po tématech a zjistíš, že jsou tady "služebně" staří zkušení jedinci, kteří na to prostě pečou, i když by určitě uměli odpovědět. Choděj jen do hospody. Co se sexuálních témat týče, tak jsem nebyl ten, kdo zde s nima začal. Nicméně to není špatné téma. Jsem pro každou prdel. Rozhodně větší prdel než téma typu: Jaký 17tky se budou hodit k mému autu? To že tobě ryby nic neříkají, ještě neznamená, že tady nejsou jiní, kteří na ryby chodí také. Nevím jak ty s čoklama, ale rybáři ryby nešukaj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to tomasku asi nebude o tom, kdo na co pece, ale kdo jak na co ma cas. Znamena snad ze je li tu nekdo sluzebne starsi musi radit vsem a porad kdyz je to potreba??

sorry ale pokud nekoho ryby zajimaji at si zalozi tema o rybach ale ty ty ryby cpes i do tematu o tom sukani tak mi rekni jestli je to normalni...

s rybama si delej co chces, ale ostatni to treba nezajima, ja kdybych sukal cokly tak to tu taky nebudu rozmazavat porad dokola.

jake 17ky se budou nekomu hodit nebo ne snad neni tema ktere by na automobilove forum nepatrilo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to tomasku asi nebude o tom, kdo na co pece, ale kdo jak na co ma cas. Znamena snad ze je li tu nekdo sluzebne starsi musi radit vsem a porad kdyz je to potreba??

sorry ale pokud nekoho ryby zajimaji at si zalozi tema o rybach ale ty ty ryby cpes i do tematu o tom sukani tak mi rekni jestli je to normalni...

s rybama si delej co chces, ale ostatni to treba nezajima, ja kdybych sukal cokly tak to tu taky nebudu rozmazavat porad dokola.

jake 17ky se budou nekomu hodit nebo ne snad neni tema ktere by na automobilove forum nepatrilo..

no opět jsi mně nepochopil, asi to píšu nesrozumitelně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm. Tak jsem to krapet asi přestřík, právě jsem se dozvěděl, že budu 2 násobným otcem. Tak máme termín v půlce srpna. Sakriš, to na masturbaci moc nevypadá :wacko:  :blink: 

Tak bude mít Terka konečně splněné přání. Furt chodila a říkala si o blatžíčka.

tak a ted mi zkus rict koho tohle zajimalo?

a hlavne jestli je to sexualni tema, deti se oznamovaly v novych tematech.

a mam te. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm. Tak jsem to krapet asi přestřík, právě jsem se dozvěděl, že budu 2 násobným otcem. Tak máme termín v půlce srpna. Sakriš, to na masturbaci moc nevypadá :wacko::blink:

Tak bude mít Terka konečně splněné přání. Furt chodila a říkala si o blatžíčka.

Tak to ti srdečně gratuluju taťko -_-

To rozdejcháš, neboj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm. Tak jsem to krapet asi přestřík, právě jsem se dozvěděl, že budu 2 násobným otcem. Tak máme termín v půlce srpna. Sakriš, to na masturbaci moc nevypadá :wacko:  :blink: 

Tak bude mít Terka konečně splněné přání. Furt chodila a říkala si o blatžíčka.

tak a ted mi zkus rict koho tohle zajimalo?

a hlavne jestli je to sexualni tema, deti se oznamovaly v novych tematech.

a mam te. :smich:

Milý Viktorku, děti rodičům nenosí čáp! Já vím, je to pro tebe asi šok, ale je to tak, to mi věř! Děti vznikají tak, že mamka s taťkou dovádějí(ňa to seš ještě malej, tak to nebudu pitvat, časem se to dozvíš) a taťka zasadí v mamce semínko, které pak vzejde a za 9 měsíců vyroste mamce v bříšku bratříček nebo sestřička. Víš? A říká se tomu sex. No, asi z toho máš teď trošku zmatek, ale uvidíš, že časem na to příjdeš. :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm. Tak jsem to krapet asi přestřík, právě jsem se dozvěděl, že budu 2 násobným otcem. Tak máme termín v půlce srpna. Sakriš, to na masturbaci moc nevypadá :wacko:  :blink: 

Tak bude mít Terka konečně splněné přání. Furt chodila a říkala si o blatžíčka.

tak a ted mi zkus rict koho tohle zajimalo?

a hlavne jestli je to sexualni tema, deti se oznamovaly v novych tematech.

a mam te. :smich:

ono vlastně nikoho nic nezajímá, nikdo sem nic nepíše a tohle forum vlastně vůbec neexistuje. Co kdyby jsi napsal, že to nezajímá TEBE! fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm. Tak jsem to krapet asi přestřík, právě jsem se dozvěděl, že budu 2 násobným otcem. Tak máme termín v půlce srpna. Sakriš, to na masturbaci moc nevypadá :wacko:  :blink: 

Tak bude mít Terka konečně splněné přání. Furt chodila a říkala si o blatžíčka.

Tak to ti srdečně gratuluju taťko -_-

To rozdejcháš, neboj ;)

Děkuji ti. Starosti příjdou později, teď budou jen radosti :D Mimochodem, už jsi zjistil, že tě to vůbec nezajímá? Čéče trpíš schízou, protože jsi reagoval! Správně jsi měl napsat, že tě to nezajímá, ale pšt, neboj, Vikimu tě neprásknu! :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...