Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

správně .... bez bab ... těch našich samožřejmě

Kurva doktore, řeko se bez bab lol

Jsem na chvíli zpět než půjdu na oběd ;) . Oni tu po mě chtěli abych pracoval :o

ty a pracovat irelevantní.......... lol

Právě, že ne. Zvlášť když si uvědomím, že pracuju za tvé daně :smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

správně .... bez bab ... těch našich samožřejmě

Kurva doktore, řeko se bez bab lol

Jsem na chvíli zpět než půjdu na oběd ;) . Oni tu po mě chtěli abych pracoval :o

ty a pracovat irelevantní.......... lol

Právě, že ne. Zvlášť když si uvědomím, že pracuju za tvé daně :smich::smich:

:o:o týý woe přímo za moje :o a víš to přesně,zda-li ano,tak ti zvednu morálku. lollol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:o  :o  týý woe přímo za moje  :o  a víš to přesně,zda-li ano,tak ti zvednu morálku. lol  lol  :smich:

Mimo jiné i za tvé, takže se teď jdu za zaměstnavatelem zaplacené stravenky /opět z tvých daní/ nakrmit a budu na tebe myslet :p:p:p

tak já tě vlastně živím,jak to čtu,to si budu muset na tebe posvítit,takhle to nepůjde dál,vemu si tě pod patronát a trochu přehodnotíme tvé pracovní nasazení a podobně....to doufám uznáš sám a půjdeš do sebe,vid hochu.............. lol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já tě vlastně živím,jak to čtu,to si budu muset na tebe posvítit,takhle to nepůjde dál,vemu si tě pod patronát a trochu přehodnotíme tvé pracovní nasazení a podobně....to doufám uznáš sám a půjdeš do sebe,vid hochu.............. lol:smich:

:smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich: ty vole to bylo dobrý :smich::smich::smich:

Nechám si chutnat, zatím čau Jiříku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já tě vlastně živím,jak to čtu,to si budu muset na tebe posvítit,takhle to nepůjde dál,vemu si tě pod patronát a trochu přehodnotíme tvé pracovní nasazení a podobně....to doufám uznáš sám a půjdeš do sebe,vid hochu.............. lol  :smich:

:smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich::smich: ty vole to bylo dobrý :smich::smich::smich:

Nechám si chutnat, zatím čau Jiříku ;)

aby ti zaskočilo a všechny zuby vypydaly a jeden ti zůstal a ten bolel tě do konce života lollollol:smich::smich:

Editováno: , autor: Sejis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem z5 ... to je co

no to je......a co máš pro nás nového bobe :D:D

hele Tome, nic moc ... jen že jsem nakulenej jako motyka

v pracovním procesu :o zmatlanej jako dort,deus omni potence tohle není možné ani u nás v bavoří lollol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem z5 ... to je co

no to je......a co máš pro nás nového bobe :D:D

hele Tome, nic moc ... jen že jsem nakulenej jako motyka

v pracovním procesu :o zmatlanej jako dort,deus omni potence tohle není možné ani u nás v bavoří lollol:smich:

jj hochu, tady v MB je možné všechno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem z5 ... to je co

no to je......a co máš pro nás nového bobe :D:D

hele Tome, nic moc ... jen že jsem nakulenej jako motyka

v pracovním procesu :o zmatlanej jako dort,deus omni potence tohle není možné ani u nás v bavoří lollol:smich:

jj hochu, tady v MB je možné všechno

o tom nepochybuji ani na chvilku ;) u vás je možné vše B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:o  :o  :o  týýý woééé bordžíno  :D  -_-

kde mám hezké číslo  ;)

Zdarec Jiříku,zatím nic není <_< hold zrovna není dobrá doba

rádo co stojí motorola razer nová a použitá,máš představu ;)

pro číslo si přijedu za hodku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj kluci  -_-

Ty woe, tak Octa uz je tu asi po 121. ;) Ale je to hukot kol110  lol

havarjů ixprt :D-_-

Aaaale, vezu maminu k doktorovi, ma od patku horecky, od nedele rano az kolem 40C a dneska uz zase 39C, uz to zacina prestavat smrdet chripkou, ale spis zapalem plic, o vikendu na pohotovosti ale rekli chripka, tak jedem radsi normalne k mudrovi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj kluci  -_-

Ty woe, tak Octa uz je tu asi po 121. ;) Ale je to hukot kol110  lol

havarjů ixprt :D-_-

Aaaale, vezu maminu k doktorovi, ma od patku horecky, od nedele rano az kolem 40C a dneska uz zase 39C, uz to zacina prestavat smrdet chripkou, ale spis zapalem plic, o vikendu na pohotovosti ale rekli chripka, tak jedem radsi normalne k mudrovi :(

a tu teplotu má ve stínu nebo na slunci,já že máte doma příjemnou pokojovou teplotu :smich::smich:

sorry járo ,ale to nešlo :smich: znáš mě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rádo co stojí motorola razer nová a použitá,máš představu ;)

pro číslo si přijedu za hodku :)

Razr novej stoji něco málo přes od cca 7t do 10t podle typu jetá může stát třeba i trojku, otázka je v jakým je stavu jestli není vytopená.

Jestli se chceš stavit, klidně,ale nejsem na BBC ale na Kaufu v Michli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woe :smich: Prave, ze vsude, u topeni, an slunci i ve stinu, takze zadna pldel :(

že jsi mi nazavolal o víkendu já kupoval radiátora ty má š chodící kamínka :smich:

ted vážně,zápal plic není prdel ,nalož jí a at je stále v teple !! a marš za ranhojičem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...