Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

tak se tu mějte.lucka tu štěká  :blbec: ,že jsem obsadil net ,tak jdu provozovat bílý sex do kuchyně a pak koupat. -_- tak ahoj

pápá a pozdravuj lucinku :wub:kol5

:ph34r: pozdrav vyřízen.minulý týden jí bylo 15.let a tak jsem jí konečně nadělil ten řetěz.pohyb po bytě má zatím neomezený,ale venku je to horší :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Dimi...No jen tak tu sedět a hledět tu nebudu lol  ;)

Jak se máš?   Pozdrav Terezku :)

Rad bych ji pozdravil, ale jsem v Nemcku :-( ... uz se tesim domu :prc: pak ji budu pozdravovat :smich:

:smich:

Ty kravo Kochtiku, se smejes, ale jsem tu 10. den a je to fakt libovka .... jsem rikal, ze az se vratim, tak budu jako bomba ... sahne na me zenska a bouchnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Dimi...No jen tak tu sedět a hledět tu nebudu lol  ;)

Jak se máš?   Pozdrav Terezku :)

Rad bych ji pozdravil, ale jsem v Nemcku :-( ... uz se tesim domu :prc: pak ji budu pozdravovat :smich:

Tak to jo ... :smich: Děkuji

No jinak se mam pracovne ... jak jinak :-( i kdyz .... Co ty a Cosby, jak valcite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kravo Kochtiku, se smejes, ale jsem tu 10. den a je to fakt libovka .... jsem rikal, ze az se vratim, tak budu jako bomba ... sahne na me zenska a bouchnu

Jj, tohle znám... ;)

Tak vis o cem mluvim ... a tady ty nemecky Gertrudy ... hruza ... i kdy v sobotu jsem byl parit a byla tam mooooc pekna zrzecka, ale vzne libovka ... Kde ty jsi pane Spidi? Ve kterem Stadtu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vis o cem mluvim ... a tady ty nemecky Gertrudy ... hruza ... i kdy v sobotu jsem byl parit a byla tam mooooc pekna zrzecka, ale vzne libovka ... Kde ty jsi pane Spidi? Ve kterem Stadtu?

Jj, samej navoněnej peroxid... lol

Teď jsem doma v CZ ale jinak přebývám v Salz-Gitter, poblíž Brém... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vis o cem mluvim ... a tady ty nemecky Gertrudy ... hruza ... i kdy v sobotu jsem byl parit a byla tam mooooc pekna zrzecka, ale vzne libovka ... Kde ty jsi pane Spidi? Ve kterem Stadtu?

Jj, samej navoněnej peroxid... lol

Teď jsem doma v CZ ale jinak přebývám v Salz-Gitter, poblíž Brém... ;)

No tak to je velka skoda ... to je z ruky ... ja Jsem ve Frankfurtu ... bejt to bliz tak prijedu na skopek :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...