Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

No a kdyz jo, tak bude nova i palice ...

Njn, při nejhorším něco seženu v dederónu... ;)

kdyz vidim ten pomer platu a cen tady v Germany, tak z toho padam na hubu ... kdyz si vezmu, jaky maji platy a napr. litr nafty tu stoji 1,07€\l ... tak se nedivim, ze tu jezdi kazdej i 500 metru do prace autem ... :-D

A o elektronice ani nemluvim ... Zkus si u nas koupit z jednoho platu poradne nadupanej comp ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz vidim ten pomer platu a cen tady v Germany, tak z toho padam na hubu ... kdyz si vezmu, jaky maji platy a napr. litr nafty tu stoji 1,07€\l ... tak se nedivim, ze tu jezdi kazdej i 500 metru do prace autem ... :-D

A o elektronice ani nemluvim ... Zkus si u nas koupit z jednoho platu poradne nadupanej comp ...

Na ja, máte rech teta... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz vidim ten pomer platu a cen tady v Germany, tak z toho padam na hubu ... kdyz si vezmu, jaky maji platy a napr. litr nafty tu stoji 1,07€\l ... tak se nedivim, ze tu jezdi kazdej i 500 metru do prace autem ... :-D

A o elektronice ani nemluvim ... Zkus si u nas koupit z jednoho platu poradne nadupanej comp ...

Na ja, máte rech teta... :palec2:

jsem skoro brecel, kdyz jsem to vsechno pocital ... :(:(:( ... asi tady uz zustanu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:smich:  jj to jsme dva

A vůbec, co chystáš nového na oktulce...? ;)

clovece ted uz ani snad nic ... mam vse co jsem chtel ... treba jeste neco casem ... mozna bych ji hodil trochu dolu ...

Jinak ted jsem jeste koupil Fabii RS, tak musim spachat nejake veci nani ... No a co ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

clovece ted uz ani snad nic ... mam vse co jsem chtel ... treba jeste neco casem ... mozna bych ji hodil trochu dolu ...

Jinak ted jsem jeste koupil Fabii RS, tak musim spachat nejake veci nani ... No a co ty?

No hned příští týden dostane ta moje nový těsnění pod hlavu... lollollol

No a taky nový obutí - ContiSport2 (205/50 R17), dopředu tlumiče Bilstein B6 Sport, zpátky krátký pružiny Eibach ProKit a asi jinou masku dopředu, Milotec je už po roce nějakej profláklej... ;)

Kua zase 30.000,- v čudu... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

clovece ted uz ani snad nic ... mam vse co jsem chtel ... treba jeste neco casem ... mozna bych ji hodil trochu dolu ...

Jinak ted jsem jeste koupil Fabii RS, tak musim spachat nejake veci nani ... No a co ty?

No hned příští týden dostane ta moje nový těsnění pod hlavu... lollollol

No a taky nový obutí - ContiSport2 (205/50 R17), dopředu tlumiče Bilstein B6 Sport, zpátky krátký pružiny Eibach ProKit a asi jinou masku dopředu, Milotec je už po roce nějakej profláklej... ;)

Kua zase 30.000,- v čudu... :smich:

No ja chci jeste dodelat interier ... aby byl komplet cerny ... takze strop, sloupky, stinitka, madla a lampicky ...

no asi to take nebude zadarmo, kdyz jsem videl ty cenu dilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja chci jeste dodelat interier ... aby byl komplet cerny ... takze strop, sloupky, stinitka, madla a lampicky ...

no asi to take nebude zadarmo, kdyz jsem videl ty cenu dilu

No interier mě taky čeká, ale prozatím je to odloženo... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čauky,

ty jo no to budou změny dimik si koupil novu hračku to asi za chvíli pošle koktu do světa :D

Ahoj Hanzi,

tak tomu never ... ta se mnou dozije ... je to zlaticko. To RS jsem koupil kvuli tomu, ze jsem zacal delat v Nemecku, tak kvuli spotrebe ... no ale co si budeme povidat i na takove to radeni :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja chci jeste dodelat interier ... aby byl komplet cerny ... takze strop, sloupky, stinitka, madla a lampicky ...

no asi to take nebude zadarmo, kdyz jsem videl ty cenu dilu

No interier mě taky čeká, ale prozatím je to odloženo... <_<

no a vlastne hudba ... komplet .-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...