Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

ti kdo byli na besidce tak uz chrni jelikoz se moc nevyspali :D viz ja :D uz usinam vestoje pomalu

jsem na tom trochu podobně i bez účasti na besídce, kdybych stihl i tu , tak to už by asi bylo i o zdraví lol bo zrovna se nacházím v Brně a zejtra to bude zase opět někade jinde :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem vyspinkanej jako miminko....vcera,kdyz jsem prijel z ty skoly smyku, kolem 16hod, jsem si do 19 zdrimnul...pak si zajel koupit veceri a v 21hod na kute....sem mel za vikend silenej deficit, ale zdarne jsem ho dohnal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem vyspinkanej jako miminko....vcera,kdyz jsem prijel z ty skoly smyku, kolem 16hod, jsem si do 19 zdrimnul...pak si zajel koupit veceri a v 21hod na kute....sem mel za vikend silenej deficit, ale zdarne jsem ho dohnal :-)

No ja z pa na so sem spal asi 3 hod, pak ze so na ne asi 4 hod a vcera sem sel v 10 spat a tech 9 hod jeste nestacilo :( na to abych to dohnal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem vyspinkanej jako miminko....vcera,kdyz jsem prijel z ty skoly smyku, kolem 16hod, jsem si do 19 zdrimnul...pak si zajel koupit veceri a v 21hod na kute....sem mel za vikend silenej deficit, ale zdarne jsem ho dohnal :-)

No ja z pa na so sem spal asi 3 hod, pak ze so na ne asi 4 hod a vcera sem sel v 10 spat a tech 9 hod jeste nestacilo :( na to abych to dohnal :D

Tak v praci mas moznost to dohnat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem vyspinkanej jako miminko....vcera,kdyz jsem prijel z ty skoly smyku, kolem 16hod, jsem si do 19 zdrimnul...pak si zajel koupit veceri a v 21hod na kute....sem mel za vikend silenej deficit, ale zdarne jsem ho dohnal :-)

No ja z pa na so sem spal asi 3 hod, pak ze so na ne asi 4 hod a vcera sem sel v 10 spat a tech 9 hod jeste nestacilo :( na to abych to dohnal :D

Tak v praci mas moznost to dohnat :-)

Rad bych, ale za chvili zas jedu do ty diry jmenem Pragl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...