Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Ja ? To tezko ... ja byl s Petou v nemecku :D

s jakou Petou...prej slusnej kluk lollol

Opravdu byl hodnej a slušnej, hostesky jen očumoval a jen jednu v rámci navázání komunikace uvěznil předním sedadlem ve vozidle lollol

Jojo a ta byla moc pekna !!! ... Moc mista v tom kombajnovym petkovym bawu nebylo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo a ta byla moc pekna !!! ... Moc mista v tom kombajnovym petkovym bawu nebylo :D

No pro ni už ne ;)

Ty s tim psanim mas nejakej problem.... furt ti tam prebejvak /quote atp :D ... verim tomu ze bych se k ni dozadu jeste vesel kdyz by na to prislo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo a ta byla moc pekna !!! ... Moc mista v tom kombajnovym petkovym bawu nebylo :D

No pro ni už ne ;)

Ty s tim psanim mas nejakej problem.... furt ti tam prebejvak /quote atp :D ... verim tomu ze bych se k ni dozadu jeste vesel kdyz by na to prislo :D

protože se mi blbě hejbe myší ;) . No takymyslím, že by sis poradil :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo a ta byla moc pekna !!! ... Moc mista v tom kombajnovym petkovym bawu nebylo :D

No pro ni už ne ;)

Ty s tim psanim mas nejakej problem.... furt ti tam prebejvak /quote atp :D ... verim tomu ze bych se k ni dozadu jeste vesel kdyz by na to prislo :D

protože se mi blbě hejbe myší ;) . No takymyslím, že by sis poradil :p

;) Urcite :p:p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja uz bych sel domu kua :-(

Taky bych to už zabalil. Ještě necelé 2 hodinky. Bauraku, psal jsem ti SZ na nárazník. Mrkneš na to?

nic me neprislo ale videl jsem ze jsi psal do meho inzeratu...bohuzel mam jen origo narazniky

Jo, tam jsem psal taky. Zabiak mi vnukl myšlenku na jeden perfektní nárazník, ale není to série. Snad ho seženu za rozumný peníz. I tak díky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...