Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Jo, tam jsem psal taky. Zabiak mi vnukl myšlenku na jeden perfektní nárazník, ale není to série. Snad ho seženu za rozumný peníz. I tak díky. :)

jj videl jsem ze tam neco daval...tak uvidis jak sezenes...kdyby jsi nesehnal a mel treba zajem tak dej vedet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tam jsem psal taky. Zabiak mi vnukl myšlenku na jeden perfektní nárazník, ale není to série. Snad ho seženu za rozumný peníz. I tak díky. :)

jj videl jsem ze tam neco daval...tak uvidis jak sezenes...kdyby jsi nesehnal a mel treba zajem tak dej vedet ;)

Chtěl bych totiž něco jiného, ale nechci měnit světla a masku. Jen nárazník, ale ten starej před faceliftovej už nechci. Důvod ke změně mám ten, že je ten černej plast dole prasklej. Kdyby jsi náhodou k něčemu přišel, tak dej info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já taky.A pak zas budu řezat do RS mřížek

ja mam jeste prace kua...a musim do banky... :aggressive:

já už mam snad hotovo.Ale zas musim do pojištovny,chtěj po mě nějaký paníze bo co

Ti furt chcou jen prachy a když je od nich chceš ty, tak musíš čekat a čekat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tam jsem psal taky. Zabiak mi vnukl myšlenku na jeden perfektní nárazník, ale není to série. Snad ho seženu za rozumný peníz. I tak díky. :)

jj videl jsem ze tam neco daval...tak uvidis jak sezenes...kdyby jsi nesehnal a mel treba zajem tak dej vedet ;)

Jo a kdyby jsi náhodou věděl, jak upravit RS na starej předek, tak ho beru hned :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...