Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

taky mam tam ;)

Jj, my jsme měli vždy svoje auta u pojišťovny Zurich a v roce 2002 to přešlo pod Generali a je to nejsolidnější pojišťovna u nás, zvlášť otec, kterej každej den řeší likvidace PU je s nima moc spokojenej... ;)

Ten borec, co se tam se mnou minulý pondělí scukl, měl povinný u Generali a už ve čtvrtek měl lowe... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mam tam ;)

Jj, my jsme měli vždy svoje auta u pojišťovny Zurich a v roce 2002 to přešlo pod Generali a je to nejsolidnější pojišťovna u nás, zvlášť otec, kterej každej den řeší likvidace PU je s nima moc spokojenej... ;)

Ten borec, co se tam se mnou minulý pondělí scukl, měl povinný u Generali a už ve čtvrtek měl lowe... ;)

a ty mas i povinny i Generali?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe v Praze je tak zatazeno ze to vypada ze budou padat hovna s hakama

Jj, koukal jsem na meteosat, to vám poslali z Němec... ;)

Tady je jasno a 30°C :palec2:

Jinak jsem koukal po webcamech v Chorvatsku a už teď je to tam zasekaný jak šlak. A to je konec května... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a tady je vedro jak v prdeli, pod mrakem,dusno,no na hovno komplet

Tady je taky hnusne..Zatazeno,hrmi,vzduch jak deka...Neco obdobnyho...

Spidi: Fakt je to v tom Chorvatsku uz takovy zlo jo?Ty vole,ja budu mozna nucenej jet tam v cervenci..to bude maly mraveniste.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe v Praze je tak zatazeno ze to vypada ze budou padat hovna s hakama

Jj, koukal jsem na meteosat, to vám poslali z Němec... ;)

Tady je jasno a 30°C :palec2:

Jinak jsem koukal po webcamech v Chorvatsku a už teď je to tam zasekaný jak šlak. A to je konec května... :feve:

foukal hodne vitr ted se to zklidnilo tak cekam kazdou chvilku ze to spadne :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spidi: Fakt je to v tom Chorvatsku uz takovy zlo jo?Ty vole,ja budu mozna nucenej jet tam v cervenci..to bude maly mraveniste.. :feve:

No loni byl kolega v našem apartmánu přes ty svátky v červenci (5. a 6.7.) a říkal, že už nikdy, přístupovejma cestama na pláž chodil ve štrůdlu jak Němci přes Sudety a že by si někde na pláži lehl odpoledne, to vůbec nehrozilo... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty voe v Praze je tak zatazeno ze to vypada ze budou padat hovna s hakama

Jj, koukal jsem na meteosat, to vám poslali z Němec... ;)

Tady je jasno a 30°C :palec2:

Jinak jsem koukal po webcamech v Chorvatsku a už teď je to tam zasekaný jak šlak. A to je konec května... :feve:

foukal hodne vitr ted se to zklidnilo tak cekam kazdou chvilku ze to spadne :help:

Tady se ten vitr taky uklidnil a porad jen hrmi..Ale nejak to ustava a...ono z toho nakonec asi ani nic nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foukal hodne vitr ted se to zklidnilo tak cekam kazdou chvilku ze to spadne :help:

Čéče, jaxem koukal na ten meteosat, tak jsem jedna fronta ze západa, druhá z východu a u nás se to potká... :help:

tak to se mame na co tesit...tady se behem chvilky celkem slusne ochladilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spidi: Fakt je to v tom Chorvatsku uz takovy zlo jo?Ty vole,ja budu mozna nucenej jet tam v cervenci..to bude maly mraveniste.. :feve:

No loni byl kolega v našem apartmánu přes ty svátky v červenci (5. a 6.7.) a říkal, že už nikdy, přístupovejma cestama na pláž chodil ve štrůdlu jak Němci přes Sudety a že by si někde na pláži lehl odpoledne, to vůbec nehrozilo... :help:

No ty woe,to mi ani nerikej..Jako to je zlo a dokazu si to predstavit..Ja bezne jezdim tak 2-3 tejden v zari a to je pohodicka uz...Ale letos mi to kvuli vypovedi mozna nevyjde...Pritelka to naplanovala prave na odjezd na ty svatky a chteli bychom to natahnout az do cerny hory..Ale tech lidi se bojim,jak cert krize... :( Sam bych si tehle termin nevybral,ale jak rikam,asi mi nic jinyho nezbyde a k mori aspon jednou za rok musim.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...