Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Nazdárek pánové

ahoj pane...mame se??

Tak máme se fajne ...večer jsem si zašel do hospody na jednu plzeň a spalo se mi fajn ...

no ..a ráno jsem zase v hospodě :smich: :smich:

no ja jsem byl v pondeli a bylo to narocny tak jsem vcera radsi byl doma lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek pánové

ahoj pane...mame se??

Tak máme se fajne ...večer jsem si zašel do hospody na jednu plzeň a spalo se mi fajn ...

no ..a ráno jsem zase v hospodě :smich: :smich:

no ja jsem byl v pondeli a bylo to narocny tak jsem vcera radsi byl doma lol

není nad to si dát jednu plzen a potom jít spát ...to je potom pospaníčko ...akorát se po ní nějak nechce vstávat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není nad to si dát jednu plzen a potom jít spát ...to je potom pospaníčko ...akorát se po ní nějak nechce vstávat

kdyz ja u te jedne nikdy nezustanu a to je ten problem ;)

Já musím ....ráno řídím do práce a když se to zvrtne a loupnu tam 3 tak ráno vím že nemůžu jet hnedka brzo do práce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já musím ....ráno řídím do práce a když se to zvrtne a loupnu tam 3 tak ráno vím že nemůžu jet hnedka brzo do práce

copak to ja taky musim rano do prace...je pravda ze druhej den to byva hodne pestrý lol

Jsem jendou dal 2 stely 14cky a jednu malou desítku staropramena a ráno v 5 jsem chtěl jet do práce a když jsem si dejchnul tak jsem měl 0.2 lol (Tak jsem nikam nejel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem jendou dal 2 stely 14cky a jednu malou desítku staropramena a ráno v 5 jsem chtěl jet do práce a když jsem si dejchnul tak jsem měl 0.2 lol (Tak jsem nikam nejel)

jj stela je vyborna...tak rano nesmis dejchat ;)

ahoj Tome

Lepší dejchat než přijít o řidičák :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...