Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

No tak to sem zvedavej...Snad Ti to dopadne!Kolik oni maji ze zakona casu na vraceni potvrzeny vypovedi?

tak to presne nevim a ani to neresim protoze to budu vedet asi uz v pondeli...jinak mam jeste 15dni dovoleny tak bych si ji vybral a uz by jsem sem v rijnu nesel tak ze je to uz i tak poreseny ;)

JO jasne,ale je lepsi si to aspon zjistit..Ja uz se to naucil se vzdycky v takovyhle situaci necim sichrovat..Proste z lidi se dokazou ve vterine vyklubat svine..Ale to Tobe rikat nemusim,Ty to vis..

Jasnacka,dovolena to jisti.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO jasne,ale je lepsi si to aspon zjistit..Ja uz se to naucil se vzdycky v takovyhle situaci necim sichrovat..Proste z lidi se dokazou ve vterine vyklubat svine..Ale to Tobe rikat nemusim,Ty to vis..

Jasnacka,dovolena to jisti.. ;)

jako me uz bezi normalni vypovedni lhuta protoze vypoved me prevzal jeslti myslis konkretne tohle...ja uz jen ted cekam jestli me to podepise na ten mesic nebo bude chtit ty dva mesice...ja doufam ze se tady zadny levarny nedockam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JO jasne,ale je lepsi si to aspon zjistit..Ja uz se to naucil se vzdycky v takovyhle situaci necim sichrovat..Proste z lidi se dokazou ve vterine vyklubat svine..Ale to Tobe rikat nemusim,Ty to vis..

Jasnacka,dovolena to jisti.. ;)

jako me uz bezi normalni vypovedni lhuta protoze vypoved me prevzal jeslti myslis konkretne tohle...ja uz jen ted cekam jestli me to podepise na ten mesic nebo bude chtit ty dva mesice...ja doufam ze se tady zadny levarny nedockam

No jasne,tak ty jsi daval vypoved minulej tejden coz bylo jeste minulej mesic,takze uz od 1.9. jsi ve vypovedi a bezi Ti lhuta..Jen jde o to,ze kdyz ty mu das vypoved,tak on by Ti ji mel potvrdit a vratit potvrzenou..Pak je ofiko vypoved platna...Jasny,ja vim jak to myslis..to sem taky zvedavej,jestli ti to necha na ten mesic.. ;)

Ono to si clovek rika,ale ja uz tady par bot taky zazil.. :( Clovek fakt nikdy nevi a co se tohohle vseho tyce musi byt sobec,protoze tady jde jen to Tebe...A ja si po zkusenostech vsechno fakt sichruju,pac zakon proste firmy dodrzovat musej-mely by,tak aspon na neco clovek musi spolejhat,kdyby neco.. ;)

Cago Martas!

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasne,tak ty jsi daval vypoved minulej tejden coz bylo jeste minulej mesic,takze uz od 1.9. jsi ve vypovedi a bezi Ti lhuta..Jen jde o to,ze kdyz ty mu das vypoved,tak on by Ti ji mel potvrdit a vratit potvrzenou..Pak je ofiko vypoved platna...Jasny,ja vim jak to myslis..to sem taky zvedavej,jestli ti to necha na ten mesic.. ;)

Ono to si clovek rika,ale ja uz tady par bot taky zazil.. :( Clovek fakt nikdy nevi a co se tohohle vseho tyce musi byt sobec,protoze tady jde jen to Tebe...A ja si po zkusenostech vsechno fakt sichruju,pac zakon proste firmy dodrzovat musej-mely by,tak aspon na neco clovek musi spolejhat,kdyby neco.. ;)

Cago Martas!

vypoved potvrzenou mam to je v pohode...a ted uz cekam jen na tu dohodu ;) jj clovek v tomhlel musi byt sobec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasne,tak ty jsi daval vypoved minulej tejden coz bylo jeste minulej mesic,takze uz od 1.9. jsi ve vypovedi a bezi Ti lhuta..Jen jde o to,ze kdyz ty mu das vypoved,tak on by Ti ji mel potvrdit a vratit potvrzenou..Pak je ofiko vypoved platna...Jasny,ja vim jak to myslis..to sem taky zvedavej,jestli ti to necha na ten mesic.. ;)

Ono to si clovek rika,ale ja uz tady par bot taky zazil.. :( Clovek fakt nikdy nevi a co se tohohle vseho tyce musi byt sobec,protoze tady jde jen to Tebe...A ja si po zkusenostech vsechno fakt sichruju,pac zakon proste firmy dodrzovat musej-mely by,tak aspon na neco clovek musi spolejhat,kdyby neco.. ;)

Cago Martas!

vypoved potvrzenou mam to je v pohode...a ted uz cekam jen na tu dohodu ;) jj clovek v tomhlel musi byt sobec ;)

:palec2: Jasnacka,tak to je pohoda!To jo dneska to jinak nejde.. ;)

Ty vole,to sou veci,ja napisu cago Martas a pozdravi Petr81... :o:smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli voni na nas neco nekujou vole.. :D:kuk:

tak toho bych se nebal to jsem klidny ;)

No jak myslis.. :) Jo jinak dneska jedu s Fabkou na folie a zitra budu davat cernej strop.. ;) Uz je to tady.. ;)

Nemělo by to být jen na ježdění? A pán už si hraje a hraje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli voni na nas neco nekujou vole.. :D:kuk:

tak toho bych se nebal to jsem klidny ;)

No jak myslis.. :) Jo jinak dneska jedu s Fabkou na folie a zitra budu davat cernej strop.. ;) Uz je to tady.. ;)

Nemělo by to být jen na ježdění? A pán už si hraje a hraje ;)

No melo a je vid..To jeste premyslim,ze segre z Rooma seberu jiny disky..Moje puvodni Fabiaticky 15".. :rolleyes::D

:doh

Ja a blazen Jirko?Jak jsi na to prisel? :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...