Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni,

trošku jsem se dneska nudil,tak jsem si udělal malej testovací den.Trochu mě láká O2 RS,tak jsem to byl dneska prubnout.Nakonec jsem ještě vyzkoušel OII 1,8 TSI,Leona FR a Leona Cupru :palec2:

Ahoj..

A jaky jsou vysledky?Co 1,8TSI,jaka je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1,8 TSI mě hoooodně mile překvapila,má dost slušnej zátah už odspodu a nechá se krásně vytočit.Navíc jsem byl dost překvapenej zvukem,ten se mi moc líbil.Jediný mínus bude asi spotřeba,za tu jízdu,cca 30 km jsem měl průměr 13 litrů,na druhou stranu jsem chtěl vyzkoušet,co umí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

leon má tragicky interier, tapece a palubka je hnus,takové strohé až odfláknuté

Je fakt,že jediný,co se mi na tom Leonu nelíbí je ta palubka,to je fakt tragédie,na druhou stranu ty jízdní vlastnosti Cupry......asi bych tu palubku přežil.A ty sedadla a volant jsou naprostá bomba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

leon má tragicky interier, tapece a palubka je hnus,takové strohé až odfláknuté

Je fakt,že jediný,co se mi na tom Leonu nelíbí je ta palubka,to je fakt tragédie,na druhou stranu ty jízdní vlastnosti Cupry......asi bych tu palubku přežil.A ty sedadla a volant jsou naprostá bomba

jinak souhlas ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Lubo

novýho ? termostat ve felicii, :D

taky asi budu zítra relaxovat v motorovym prostoru :)

No mě trochu zlobí čidlo teploty chladící kapaliny na oktě, na té 1.6 74 kW je to furt... :)

hmm, to já budu zítra řešit bufík na čtverce, nafta z toho teče, svíčka žhaví, dmychadlo fouká ale nechytne a nechytne :(

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...