Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

jinak vazne, v brne na hybesce PONNY s.r.o., za priplatek 300Kc expresni vymena displeje do 1 hod..

Díkec za info, ovšem postižený telefon je již delší dobu "výběhovým" modelem a je využíván pouze na ptákoviny a jiné nekultůrní činnosti. jeho funkci nahradil nyní kumunikační přístroj Nokia 3210 lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak vazne, v brne na hybesce PONNY s.r.o., za priplatek 300Kc expresni vymena displeje do 1 hod..

Díkec za info, ovšem postižený telefon je již delší dobu "výběhovým" modelem a je využíván pouze na ptákoviny a jiné nekultůrní činnosti. jeho funkci nahradil nyní kumunikační přístroj Nokia 3210 lollollol

To si rozbil na svem opileckem telefenu Siemens s podsvicenim ala VW? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co tohle..?Udajne 380HP!!! ;)

Jako ty koně možná jo, ale desingově z toho bliju... ;)

To já raděj jako tohle... lol

Jo to jo no,design nic moc...U nas to ma jeden typek..EVO VI,Tommy Makinnen Limited edition.. 320HP a 470Nm... :o

Hele nedrazdi mna..TO je nadhera..A je to jak sem rikal..Jen na zemi a tmavy okna..A ta mala listicka na viku.. :wub::wub:

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bezna vec, rika se tomu olsove ruky

No ty voe, přesně to stejný mě říkala mladá... ;)

Nejste vy z jednoho kraje? :D

Ja uz su taky po O...

Ten Jiri uz je zase fuc?Jirko,kde je u vas Libiš?

cau draku...uz jsem zase tady :-) Libis je asi 2km za neratovicema smer Melnik ;)

hele jedu dnes na chatu a budu tam az do zitra...co nejaky setkani??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bezna vec, rika se tomu olsove ruky

No ty voe, přesně to stejný mě říkala mladá... ;)

Nejste vy z jednoho kraje? :D

Ja uz su taky po O...

Ten Jiri uz je zase fuc?Jirko,kde je u vas Libiš?

cau draku...uz jsem zase tady :-) Libis je asi 2km za neratovicema smer Melnik ;)

hele jedu dnes na chatu a budu tam az do zitra...co nejaky setkani??

Cabas...Hele koukal sem na to..Prej mam jet do ulice B.Nemcovy a nenasel sem ji na mape.. lol lol tak sem zvedavej.. ;)

No hele mozna by to slo,ale nevim kde bychom to spachali,ja asi budu od vecera bez auta... :( I kdyz mozna bych vzal segre,nebo svarovi.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cabas...Hele koukal sem na to..Prej mam jet do ulice B.Nemcovy a nenasel sem ji na mape.. lol lol tak sem zvedavej.. ;)

No hele mozna by to slo,ale nevim kde bychom to spachali,ja asi budu od vecera bez auta... :( I kdyz mozna bych vzal segre,nebo svarovi.. ;)

kdyby jsi mel auto tak muzes prijet zamnou na chatu...a nebo kdybych mel nejak vic casu tak bych musel za vama zase no kdyz by to jinak neslo...tak nevim ulice tam zmaknuty nemam ale ty jsi kluk sikovna ty to najdes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nedrazdi mna..TO je nadhera..A je to jak sem rikal..Jen na zemi a tmavy okna..A ta mala listicka na viku.. :wub::wub:

Jo, ta odtrhová hrana vypadí pěkně... ;)

Marty, co tohle ...?

Taky libooooza..Spis uz ale takovej Showcar..Teda dle tech kol.. ;)

tak to mam dle kol i ja ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nedrazdi mna..TO je nadhera..A je to jak sem rikal..Jen na zemi a tmavy okna..A ta mala listicka na viku.. :wub::wub:

Jo, ta odtrhová hrana vypadí pěkně... ;)

Marty, co tohle ...?

Taky libooooza..Spis uz ale takovej Showcar..Teda dle tech kol.. ;)

Ty koncovky výfuku jsou mňamózní, ale chtělo by to je zasunout trochen zpátky aby tak netrčely z obrysu auta

jináč 1A :palec2::palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nedrazdi mna..TO je nadhera..A je to jak sem rikal..Jen na zemi a tmavy okna..A ta mala listicka na viku.. :wub::wub:

Jo, ta odtrhová hrana vypadí pěkně... ;)

Marty, co tohle ...?

Taky libooooza..Spis uz ale takovej Showcar..Teda dle tech kol.. ;)

tak to mam dle kol i ja ;)

Jak si na to prisel prosim Te? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nedrazdi mna..TO je nadhera..A je to jak sem rikal..Jen na zemi a tmavy okna..A ta mala listicka na viku.. :wub::wub:

Jo, ta odtrhová hrana vypadí pěkně... ;)

Marty, co tohle ...?

Taky libooooza..Spis uz ale takovej Showcar..Teda dle tech kol.. ;)

tak to mam dle kol i ja ;)

Ty máš zlatý kola??? :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nedrazdi mna..TO je nadhera..A je to jak sem rikal..Jen na zemi a tmavy okna..A ta mala listicka na viku.. :wub::wub:

Jo, ta odtrhová hrana vypadí pěkně... ;)

Marty, co tohle ...?

Taky libooooza..Spis uz ale takovej Showcar..Teda dle tech kol.. ;)

tak to mam dle kol i ja ;)

Jak si na to prisel prosim Te? :D

protoze jsou ze spidakova šouštkaru:-)

hele nejedes do te libise za honzou tady z fora?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cabas...Hele koukal sem na to..Prej mam jet do ulice B.Nemcovy a nenasel sem ji na mape.. lol lol tak sem zvedavej.. ;)

No hele mozna by to slo,ale nevim kde bychom to spachali,ja asi budu od vecera bez auta... :( I kdyz mozna bych vzal segre,nebo svarovi.. ;)

kdyby jsi mel auto tak muzes prijet zamnou na chatu...a nebo kdybych mel nejak vic casu tak bych musel za vama zase no kdyz by to jinak neslo...tak nevim ulice tam zmaknuty nemam ale ty jsi kluk sikovna ty to najdes

No pokusim se to najit vid...Hele az budu doma a uvidim,jak to bude s autama,tak se ozvu,ok?Nebo bych mohl otci vzit auto.. ;) Dame si vedet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cabas...Hele koukal sem na to..Prej mam jet do ulice B.Nemcovy a nenasel sem ji na mape.. lol lol tak sem zvedavej.. ;)

No hele mozna by to slo,ale nevim kde bychom to spachali,ja asi budu od vecera bez auta... :( I kdyz mozna bych vzal segre,nebo svarovi.. ;)

kdyby jsi mel auto tak muzes prijet zamnou na chatu...a nebo kdybych mel nejak vic casu tak bych musel za vama zase no kdyz by to jinak neslo...tak nevim ulice tam zmaknuty nemam ale ty jsi kluk sikovna ty to najdes

No pokusim se to najit vid...Hele az budu doma a uvidim,jak to bude s autama,tak se ozvu,ok?Nebo bych mohl otci vzit auto.. ;) Dame si vedet..

jasne dej vedet co a jak...at vim co a jak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...