Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Jiriku,ja nekecam.. ;)

Marty, jak to včera dopadlo, domluvili jste se ?

Prosim Te,jako domluvili,ale neni to uplne easy...Sem mu rekl at mi posle fotky..Poslal mi je..Rekl jsem,ze je beru,ale ze by je BadyS mohl vyzvednout az zitra.A on na to,ze jako dobry,ale ze to ma u kamose a ze ten kamos na to ma jeste nekoho,ze se mu moc cekat nechce..Tak se jeste musim Badymu dovolat,at se dohodnem..Ten ma dnes cas az kolem 8 a chtel by to videt zasvetla..Vis jak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim Te,jako domluvili,ale neni to uplne easy...Sem mu rekl at mi posle fotky..Poslal mi je..Rekl jsem,ze je beru,ale ze by je BadyS mohl vyzvednout az zitra.A on na to,ze jako dobry,ale ze to ma u kamose a ze ten kamos na to ma jeste nekoho,ze se mu moc cekat nechce..Tak se jeste musim Badymu dovolat,at se dohodnem..Ten ma dnes cas az kolem 8 a chtel by to videt zasvetla..Vis jak..

Jasně rozumím ;) Značka: zajíc v pytli... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo kurnik, poctivě jsem v Bolce znárodnil béžový madlo do řidičovejch dveří a tak nějak posléze jsem zjistil, že to není ta správná béžová. Madlo je světlejší než má být. To se dělá víc druhů béžové ? Dokázal by mi tohle někdo srozumitelně vysvětlit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi se budu musett zacit ucit :

Minkowský časoprostor jak je známo, je zakřivený a má i jiné rozměry (souřadnice antikomutují).Je to prostor s torzí, a je důležitým objektem v supergravitaci. Pokusy s formulací supergravitace nás přivádějí ke Kaluzove-Klainovy teorii o dimenzionálně větším prostoru než 4. i když Mankowský prostor d4 je kompaktnější a nadbytečné dimenze jsou svinuty v Planckově rozměru. Aby teorie supergravitace žila, musí sjednocovat všechny interakce částic, musí obsahovat fenomenologickou grupu symetrie. Její minimalní počet dimenzí musí být 7 a dle Kaluzovy-Klainovy teorie jich musí být 11. Takže pro supergravitaci je to maximálně 8 dimenzí v našem časprostoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim Te,jako domluvili,ale neni to uplne easy...Sem mu rekl at mi posle fotky..Poslal mi je..Rekl jsem,ze je beru,ale ze by je BadyS mohl vyzvednout az zitra.A on na to,ze jako dobry,ale ze to ma u kamose a ze ten kamos na to ma jeste nekoho,ze se mu moc cekat nechce..Tak se jeste musim Badymu dovolat,at se dohodnem..Ten ma dnes cas az kolem 8 a chtel by to videt zasvetla..Vis jak..

Jasně rozumím ;) Značka: zajíc v pytli... ;)

no je to jak u blbejch.. :( Snad se nejak dohodnem..Mely by to bejt fungly komplet osazeny...A i odzkouseny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim Te,jako domluvili,ale neni to uplne easy...Sem mu rekl at mi posle fotky..Poslal mi je..Rekl jsem,ze je beru,ale ze by je BadyS mohl vyzvednout az zitra.A on na to,ze jako dobry,ale ze to ma u kamose a ze ten kamos na to ma jeste nekoho,ze se mu moc cekat nechce..Tak se jeste musim Badymu dovolat,at se dohodnem..Ten ma dnes cas az kolem 8 a chtel by to videt zasvetla..Vis jak..

Jasně rozumím ;) Značka: zajíc v pytli... ;)

no je to jak u blbejch.. :( Snad se nejak dohodnem..Mely by to bejt fungly komplet osazeny...A i odzkouseny...

takovejch uz bylo :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijde muž domů a volá na manželku

# "Vezmi si šaty, stará, vyhrál jsem pět milionů!"

# Manželka šťastně:"A které, miláčku?"

# "Všechny a vypadni..."

lollollol

Ze života... ;)

Tak takovejch tu mam vic :

Muž podává inzerát: "Hledám manželku."

Druhý den dostane stovky dopisů.

Ve všech je stejná odpověď:

"Vemte si tu mou."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do lékárny vstoupí ustaraný chlapík a paní magistře povídá:

"Prosím vás, mohla byste mi něco dát na... víte... totiž

nooo...totiž já trpím soustavnou erekcí..

"Tak to vám mohu dát byt, stravu a pět tisíc mesíčně."

:smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Její muž byl po řadu měsíců v bezvědomí, z čehož se jen chvilkami

# probíral.

# Přesto jeho věrná manželka celé dny proseděla u jeho lůžka. Po

# jednom probuzení ji opět spatřil a řekl jí: "Ve všech těžkých

# chvílích jsi byla se mnou..

# Když mě vyhodili z práce, byla jsi mou oporou. Když jsem začal podnikat

# a zkrachoval, byla jsi u toho.

# Když mě postřelili, stála jsi vedle mě. Když jsme přišli o dům,

# podporovala jsi mě.

# Když jsem začal mít zdravotní problémy, i to jsi byla po mém boku.

# Víš, co to znamená?"

# "Copak miláčku?"

# "Nosíš mi smůlu!"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...