Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Zdar Martas, ta praha bud pátek nebo sobota, na mě to nezáleží, v kolik si řekne jenda at jsem u něj na černáku v tolik tam budu :)

Zdarec Martas, ja osobne bych byl za patek vdecnej jako malej kluk za novou hracku.. :D a nebo sobota nekdy dopolko,ale to uz neni ono...Tak se nejak dohodnete a dej mi pls vedet.. ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, nevíte někdo, jak smazat poslední půlrok života, stojí to za hov* :feve:

aspoň si budeš víc vážit toho lepšího co tě čeká

já ted plánuju příští rok a to se pak uvidí jestli pohořím a nebo půjdu nahoru

Jj, to máš pravdu Vašo, jsem se právě dneska sešel se bejvalejma spolužákama a nějak jsme zabředli do toho, jak je tento rok absolutně děsnej, tak se v tom dneska nějak pachtim a ne a ne se tý nálady zbavit.

Sranda je, že cokoliv dělám pro někoho, tak se daří, jak to je něco mýho, tak je to .......

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to se nedivim Spidi..Ja vyrazim ted akorat s byvalejma spoluzakama na pivo,tak sem na to taky zvedavej..Ale musim opatrne,rano zase vstavacka.. :(

@rolbar & Vaša: taky jsem zvedavej co se dneska dozvim..Ja jsem taky momentalne nespokojenej a taky se to tahne poslednich cca pul roku..Ale snazim si delat lepsi vyhlidky a delat pro to maximum..ale nekdy to na cloveka holt sedene..Ale Vaso mas pravdu v tom,ze si pak clovek vazi vic veci,ktery ma...

Tak chlapi,hlavu vzhuru.. -_- -_- Nesmi nas to ovladnout.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...