Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

zdar, mít na tebe adresu, tak jsem u tebe před chvílí zvonil lol

Jaktóóóóó...??? :help:

páč jsme jel na otočku Brno, kámoš dělá ITčko a nemá řidičák a když maj poruchu, tak ho zavolaj kdykoliv a musí přijet, tak když jsme po ruce, tak jedu já.

Teda ale ten sníh na Vysočině, fuj tajbl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

páč jsme jel na otočku Brno, kámoš dělá ITčko a nemá řidičák a když maj poruchu, tak ho zavolaj kdykoliv a musí přijet, tak když jsme po ruce, tak jedu já.

Teda ale ten sníh na Vysočině, fuj tajbl

No tak to ses mohl fakt stavit, já akorát celej den tvrdnu v garáži... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

páč jsme jel na otočku Brno, kámoš dělá ITčko a nemá řidičák a když maj poruchu, tak ho zavolaj kdykoliv a musí přijet, tak když jsme po ruce, tak jedu já.

Teda ale ten sníh na Vysočině, fuj tajbl

No tak to ses mohl fakt stavit, já akorát celej den tvrdnu v garáži... ;)

jsem si zastavil v Pávově na OMW pro bagetu a viděl jsme živou demonstraci toho, co umí letní gumy na sněhu lol

blbec vletěl na parkoviště tak v 80 a zalomil to o obrubák a já tim samym místem jel podobně a krásně jsme zastavil lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem si zastavil v Pávově na OMW pro bagetu a viděl jsme živou demonstraci toho, co umí letní gumy na sněhu lol

blbec vletěl na parkoviště tak v 80 a zalomil to o obrubák a já tim samym místem jel podobně a krásně jsme zastavil lol

pán byl hovádko... lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem si zastavil v Pávově na OMW pro bagetu a viděl jsme živou demonstraci toho, co umí letní gumy na sněhu lol

blbec vletěl na parkoviště tak v 80 a zalomil to o obrubák a já tim samym místem jel podobně a krásně jsme zastavil lol

pán byl hovádko... lollollol

spíš ho asi bolela hlava, když z toho vylez, tak si jí stále držel a nebo si možná zacpával uši, aby naslyšel manželku, jak na něj ječela lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíš ho asi bolela hlava, když z toho vylez, tak si jí stále držel a nebo si možná zacpával uši, aby naslyšel manželku, jak na něj ječela lol

No, to si dovedu představit... lollollol

Jinak jak se máš, co děláš ? ;)

v pohodě, po dnešnim rozpadlim zapalování mě už nic nepřekvapí :feve:

a momentálně vykrkávám tu bagetu od pumpy, teda Krokodýly Fit si už nikdy nekoupim, to raději s potupou vkročim k McD :D

A u Hlaváku v Pze byly manévry polišů, minimálně 15 aut, přehrazená magistrála, ale auta nestavěli, tak nechápu, co se dělo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pohodě, po dnešnim rozpadlim zapalování mě už nic nepřekvapí :feve:

a momentálně vykrkávám tu bagetu od pumpy, teda Krokodýly Fit si už nikdy nekoupim, to raději s potupou vkročim k McD :D

A u Hlaváku v Pze byly manévry polišů, minimálně 15 aut, přehrazená magistrála, ale auta nestavěli, tak nechápu, co se dělo

Jasně, měl jsi zajet do mekáče k Drnčici... :palec2: Z krokodýláků tady bleju ;)

Manévry v ose Nuselák - Národní muzeum - Hauptbanhof mě už vůbec eroticky nevzrušujou, je to na denním pořádku... ;)

Já sedím here u noťasu a sjíždím litrovku bílýho, bo škopek došel... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pohodě, po dnešnim rozpadlim zapalování mě už nic nepřekvapí :feve:

a momentálně vykrkávám tu bagetu od pumpy, teda Krokodýly Fit si už nikdy nekoupim, to raději s potupou vkročim k McD :D

A u Hlaváku v Pze byly manévry polišů, minimálně 15 aut, přehrazená magistrála, ale auta nestavěli, tak nechápu, co se dělo

Jasně, měl jsi zajet do mekáče k Drnčici... :palec2: Z krokodýláků tady bleju ;)

Manévry v ose Nuselák - Národní muzeum - Hauptbanhof mě už vůbec eroticky nevzrušujou, je to na denním pořádku... ;)

Já sedím here u noťasu a sjíždím litrovku bílýho, bo škopek došel... :feve:

co si dával za škopek? Starobrno co? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...