Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

zdar lidi, jenom na skok -_-

2 baui, ty jsi asi včera nečet, co jsme psal o letňákách, noční dálnice D1:

jsem si zastavil v Pávově na OMW pro bagetu a viděl jsme živou demonstraci toho, co umí letní gumy na sněhu lol

blbec vletěl na parkoviště tak v 80 a zalomil to o obrubák a já tim samym místem jel podobně a krásně jsme zastavil lol

tak to přezuj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar lidi, jenom na skok -_-

2 baui, ty jsi asi včera nečet, co jsme psal o letňákách, noční dálnice D1:

jsem si zastavil v Pávově na OMW pro bagetu a viděl jsme živou demonstraci toho, co umí letní gumy na sněhu lol

blbec vletěl na parkoviště tak v 80 a zalomil to o obrubák a já tim samym místem jel podobně a krásně jsme zastavil lol

tak to přezuj :D

Tu máš jedno ať se nenudíš v lokále -_- -_- -_-

Tak tak , taky sem to včera přehodil ještě ráno na letních,ale bylo to jak na saňách, tak sem je hned přehodil :palec2: :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam venku je tááák hnusně :feve:

Je to hnus fialovej nejvetsi!! :( Teda spis sedivej.. :(

a mě ještě popraskal kyt na přístřešku, takže na mě pěkně chč*** a teď ještě musim pro grafitovou vazelínu a vůbec se mi tam nechce, musim ještě očistit pár věcí venku a šup do vyhřátý garáže :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam venku je tááák hnusně :feve:

Je to hnus fialovej nejvetsi!! :( Teda spis sedivej.. :(

a mě ještě popraskal kyt na přístřešku, takže na mě pěkně chč*** a teď ještě musim pro grafitovou vazelínu a vůbec se mi tam nechce, musim ještě očistit pár věcí venku a šup do vyhřátý garáže :)

No to mi povidej..ja taky budu muset vytahnout paty ven...Mam jeste naky litani.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...