Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

jakékoli kultury se bojím lol

lollollol

Hele teď sleduju pojišťovnu a koukám, že pan ředitel Kraus zůstal i v další řadě dílů stále věrný stříbrné jedničkové octě :palec2:

jj, zůstal :)

a koukali jste ve zprávách na Nově, jak autosalonu ukradli OII LaK za 750t při předváděčce?

viděl, no tak se kradly už felcky, žadná novinka :)

no právě a prodejci jsou stále stejně blbý lol

tak víš jak to je, prodejce je dneska placeny od prodaných kusu a z toho má provize, takže to že ti prodá octu za 750litru tak se na to třepe takovým stylem, že tě v tom nechá i vysmoli, když to bude tvé zbožné přání, hlavně když bude podpisek na smlouvě :)

taky pravda, bych zájemci nasadil pouta a přivázal k madlu lol a mohl by ty pouta mít i k vozu, při hrátkách by se mohli hodit lol

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady to zmrzlo, jak počasí v posledních dnech :feve:

To víš, každej je po tý rachotě celej zdrchanej, jen sebou praštit vo postel a medej bože ještě něco dělat :prc::p:p

tak to spíš dej bože něco dál :prc:lol

lollollol Musíš někoho uhranout, ale teď si du dát ještě aspoň jedno lahvový, neboť mě přepadla žížeň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady to zmrzlo, jak počasí v posledních dnech :feve:

To víš, každej je po tý rachotě celej zdrchanej, jen sebou praštit vo postel a medej bože ještě něco dělat :prc::p:p

tak to spíš dej bože něco dál :prc:lol

lollollol Musíš někoho uhranout, ale teď si du dát ještě aspoň jedno lahvový, neboť mě přepadla žížeň

jj, žízeň je sfině lol

koho já uhranu, asi se vyspim s komfortkou 3. gen. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...