Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

a jak se jinak máme? :) dnešek byl u mě taky trošku náročnej a D1 mě zase zlomila lol

Máme se fajne, padlo 8 škopků a proběhl kuřecí plátek s hermelínovou omáčkou a hranolkama... :palec2:

kurňa, to si byl v Líšni na Radnici ne? tam tohle dělaj, co já vím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsme si včera myslel, že to sem dojde, na D1 jsme tomu ujel a ono prd, i ten včerejší vítr ustal, to počasí nějak blbne

Njn, hold listopad... :help:

na kterou stranu dejcháš??? :kuk:

ten sníh je už i tady lol

a jak se sype :help:

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na kterou stranu dejcháš??? :kuk:

ten sníh je už i tady lol

a jak se sype :help:

Na pravou... ;)

Njn, je to hold hnus, asi si zabalím a skočím za 700 éček na 10 dní k Fidelovi... ;)

proč tak draho, stačí si koupit letenky a pak se na Kubě setkat s odpůrci režimu a hned máš ubytování jasný na několik dní a zadara ;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč tak draho, stačí si koupit letenky a pak se na Kubě setkat s odpůrci režimu a hned máš ubytování jasný na několik dní a zadara ;)lol

Dneska už ani tohle nestačí k pobytu v apartmánu v Havaně, po incidentech Bubeník & spol. jsou kubánci vyměklí... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proč tak draho, stačí si koupit letenky a pak se na Kubě setkat s odpůrci režimu a hned máš ubytování jasný na několik dní a zadara ;)lol

Dneska už ani tohle nestačí k pobytu v apartmánu v Havaně, po incidentech Bubeník & spol. jsou kubánci vyměklí... ;)

njn, tak se naučit větu: Fidel zemřel, ať žije Kuba lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...