Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Co myslíš?

nic, bude dršťková jak sviňa, nasranější jsem nebyl :aggressive::aggressive::aggressive:

No jako jestli už to jezdí... ;) Takže nejezdí... :feve:

včera byl poslední termín který jsem akceptoval, ted si na hlavu srat nenechám, kor od kamarada, jak on do práce, tak já do placení, jednoduché....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co myslíš?

nic, bude dršťková jak sviňa, nasranější jsem nebyl :aggressive::aggressive::aggressive:

No jako jestli už to jezdí... ;) Takže nejezdí... :feve:

včera byl poslední termín který jsem akceptoval, ted si na hlavu srat nenechám, kor od kamarada, jak on do práce, tak já do placení, jednoduché....

to už je docela extrém, jak dlouho, že už to tam máš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co myslíš?

nic, bude dršťková jak sviňa, nasranější jsem nebyl :aggressive::aggressive::aggressive:

No jako jestli už to jezdí... ;) Takže nejezdí... :feve:

včera byl poslední termín který jsem akceptoval, ted si na hlavu srat nenechám, kor od kamarada, jak on do práce, tak já do placení, jednoduché....

A jeje proč tenhle pocit taky znám? Poslední dobou mi připadá že kamkoli se obrátím s opravou vždycky na tom toho víc poserou než udělaj :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec Lubo , co nového takhle při sobotě?

No nic konstruktivního, venku hummus hnus, zima jak na Sibiři, tak sedím v teple, chlemtám kafe a počítám příklad do škole... ;)

Tak to jsi na tom dobře, já musím uklidit letňáky na půdu a pak mazat do hokny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tenhle pocit sdílí asi víc lidí, v posledním roce stojej služby za hov** :feve:

A už se ví, čím to je...?

Je to v lidech, přístup k jejich vlastní práci, prostě dělaj na cizím a z cizího krev neteče a nějaká spokojenost toho pro koho něco dělaj je jim ukradená. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...