Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Tak uvidis,jak to pujde..A sel by si do 18",nebo by si zustal u 17"..Jako sice byla cely leto v dilne,ale ted je jak ze zurnalu,ne? :D:palec2:

No asi bych šel zase do 17", ale místo 7x17" ET38 (RS kola) bych šel do 7.5x17" ET30, opět desetipaprsek bez límce a opět s pneu 205/50 R17 ;)

No ze žurnálu, bych ani neřekl, ale dá se na to dívat... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uvidis,jak to pujde..A sel by si do 18",nebo by si zustal u 17"..Jako sice byla cely leto v dilne,ale ted je jak ze zurnalu,ne? :D:palec2:

No asi bych šel zase do 17", ale místo 7x17" ET38 (RS kola) bych šel do 7.5x17" ET30, opět desetipaprsek bez límce a opět s pneu 205/50 R17 ;)

No ze žurnálu, bych ani neřekl, ale dá se na to dívat... ;)

NO zase kdyz o bude na zemi a pneu nasponovany,jak gate,tak to bude taky dobry..Tak uvidis.18" neches kvuli "haklivosti"? Nebo?Toho s koktou tolik nenakroutis zase ne?

Proste je to zase dobry.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO zase kdyz o bude na zemi a pneu nasponovany,jak gate,tak to bude taky dobry..Tak uvidis.18" neches kvuli "haklivosti"? Nebo?Toho s koktou tolik nenakroutis zase ne?

Proste je to zase dobry.. :palec2:

No s oktou natočím cca 25-30.000 km ročně, ale po smamejch takovejch kotárech, východní Slovensko, Bulharsko, Rumunsko, to už je s osmnáctkama docela trága. Já nechtěl kvůli těm dlouhým cestám ani žádnej vejfuk, koncovka naprosto stačí... ;)

Editováno: , autor: Spidi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO zase kdyz o bude na zemi a pneu nasponovany,jak gate,tak to bude taky dobry..Tak uvidis.18" neches kvuli "haklivosti"? Nebo?Toho s koktou tolik nenakroutis zase ne?

Proste je to zase dobry.. :palec2:

No s oktou natočím cca 25-30.000 km ročně, ale po smamejch takovejch kotárech, východní Slovensko, Bulharsko, Rumunsko, to už je s osmnáctkama docela trága. Já nechtěl kvůli těm dlouhým cestám ani žádnej vejfuk, koncovka naprosto stačí... ;)

TAk to zase tak malo neni no..To je fakt...A jak rikas...Ono ani tam u vas ty silnice nejsou zadnej zazrak..Ale kde u nas taky jsou ze jo.. ;) Myslim,ze kdyz das,co si rikal,bude to :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk to zase tak malo neni no..To je fakt...A jak rikas...Ono ani tam u vas ty silnice nejsou zadnej zazrak..Ale kde u nas taky jsou ze jo.. ;) Myslim,ze kdyz das,co si rikal,bude to :palec2:

Si myslím, ty sedmnáctky jsou na to normální ježdění a popojíždění tak akorát, nezapomeň taky, že mám jen 74 kW... ;)lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk to zase tak malo neni no..To je fakt...A jak rikas...Ono ani tam u vas ty silnice nejsou zadnej zazrak..Ale kde u nas taky jsou ze jo.. ;) Myslim,ze kdyz das,co si rikal,bude to :palec2:

Si myslím, ty sedmnáctky jsou na to normální ježdění a popojíždění tak akorát, nezapomeň taky, že mám jen 74 kW... ;)lollol

Jo jasne no..Je to akorat myslim.. ;) Kdyz das gumy 205/50,tak je to dobry..224/45 sou strasny balony..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jel jsem na pohodu a spotřeba 5,9 to jsem ještě asi neměl

holt quattro, PD, 1600kg už něco papká

Taky je u vas tolik snehu ? aspon si uzijes Quattro kdyz vypnes ESP :)

u nás bylo celem klouzavo, ale s těma letníma je to jakýsi vaďas, trakce celkem ujde ale ABS se může při brždění posrat.

Jinak quattro zatím potbuje víc místa v zatáčkách a když ju rozhodím ručkou tak pak ztrácím rychlosdt a azs divný. Zítra dám zimní a doufám že bude zas kluzko. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...