Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

tebe se nikdo neptal, ty jet musíš, páč jsi zástupce Vitta, kterej dorazí později ;)

Vitto je ten poslední, na kterýho tam čekám... lollollol

takže budeš dělat prezidenta ty než dojde

super nápad, vyfotíme ho hned na známky a pak bude i jako vodoznak na klubovej kartičkách :D

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tebe se nikdo neptal, ty jet musíš, páč jsi zástupce Vitta, kterej dorazí později ;)

Vitto je ten poslední, na kterýho tam čekám... lollollol

takže budeš dělat prezidenta ty než dojde

super nápad, vyfotíme hned na známky a pak bude i jako vovoznak na klubovej kartičkách :D

vovoznak - myslíš jako v nálevu - nalitej ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tebe se nikdo neptal, ty jet musíš, páč jsi zástupce Vitta, kterej dorazí později ;)

Vitto je ten poslední, na kterýho tam čekám... lollollol

takže budeš dělat prezidenta ty než dojde

super nápad, vyfotíme hned na známky a pak bude i jako vovoznak na klubovej kartičkách :D

vovoznak - myslíš jako v nálevu - nalitej ? :D

to taky, Spidi je místní chlastmajstr, tak ho vylej na ty kartičky, respektive do ní a hned budou kartičky z jedinečného klubu v ČR JEDINEČNÉ :D

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi neřikej, že díky Maďarům se to ser. u Mohelnice :kuk:

To ne, tam bude jinej zádrhel. Jo a ta souprava Hungarky už dál nepojede, místo ní vyjela z Prahy náradní souprava do Berlina ve správném čase. Mimo to všechny SC zastavovaly v České Třebové i v Kolíně... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ne, tam bude jinej zádrhel. Jo a ta souprava Hungarky už dál nepojede, místo ní vyjela z Prahy náradní souprava do Berlina ve správném čase. Mimo to všechny SC zastavovaly v České Třebové i v Kolíně... ;)

Počkej a to ta Hungárka dojela do Phy a pak vyjela náhradní? Mě napadla otázka, že by bylo hezký, kdyby vyjel náhraní vlak, ale co ty lidi v tom původnim lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej a to ta Hungárka dojela do Phy a pak vyjela náhradní? Mě napadla otázka, že by bylo hezký, kdyby vyjel náhraní vlak, ale co ty lidi v tom původnim lol

No ta náhradní Hungárka vyjela podle grafikonu v 16:34 hodin ze stanice Praha-Holešovice, kdežto ta zpožděná z Maďarska přijela až teď po osmé a cestující do Německa využili dále vlak Ex 352 s odjezdem z Prahy-Holešovic ve 20:18 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej a to ta Hungárka dojela do Phy a pak vyjela náhradní? Mě napadla otázka, že by bylo hezký, kdyby vyjel náhraní vlak, ale co ty lidi v tom původnim lol

No ta náhradní Hungárka vyjela podle grafikonu v 16:34 hodin ze stanice Praha-Holešovice, kdežto ta zpožděná z Maďarska přijela až teď po osmé a cestující do Německa využili dále vlak Ex 352 s odjezdem z Prahy-Holešovic ve 20:18 hodin.

umíš udělat taky nějakou "kachnu" v tom drážnim info systému?? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...