Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Rolbare,pocitam s tvym financnim prispevkem,tak ne ze neprijedes :)

zdar, koukám, že to bude spíš směný obchod, světla za ubytování lol

neboj, dorazím, mám tam mimojiné ještě nějaký obchod a pak v neděli cestou zpět taky něco ;)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už tu bylo, loni na jaře spal badyS na besídce za faceliftovou lištu nad kasu pro RZ... lollollol

já jsme spíš zvědavej, jak zapadnu ;) , přecijem tam jezdí parta stejných lidí

tam jsi rozumí všichni, některým sice po pár rumikách ale rozumím lol neboooooooj to je max pohoda akce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klíííd, půjdeš s náma na afterparty na pokoj č.15 -_--_--_- a budeš zapadlej na to šup :palec2:

jako já na jaře ;)

Jj, na arterparty jsou si všichni rovni... lollollol Akorát šukmajstr s náma bude komunikovat před dveře vod hajzlu... ;)

Ale my mu to co.....my mu to odpustíme

protože on má s komunikací co.....on má s komunikací problém

a ještě s něčím, ale to tu teď nebudeme rozmazávat lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sakra, co je ta afterparty? :)

Afterparty začíná, když personál nálevny nazná, že končíme. Pak se nezřízené alkoholické radovánky přesouvají na předem určený pokoj a pokračuje se v konzumaci všeho do ranních hodin... lollol

hm, tak to jsem out stačilo mi, jak jsem se tu zhulákal minule a na dlouhou dobu na to dlabu, stejnak mi to nechutná :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja zase beru od Bada listu na beranidlo a ostriky. TAK NA NE NEZAPOMEN VOLE :) . ZNAS SE!!!

A asi jeste prehodim predni naraznik,abych tam nebyl jak debilek s tim cernym :) . Staci,ze mam ten zadni porad sedivej :)

Editováno: , autor: kocht
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja zase beru od Bada listu na beranidlo a ostriky. TAK NA NE NEZAPOMEN VOLE :) . ZNAS SE!!!

A asi jeste prehodim predni naraznik,abych tam nebyl jak debilek s tim cernym :) . Staci,ze mam ten zadni porad sedivej :)

spíš začni shánět ty zadní face lištičky lol

sem taky kupoval novy,jeste je mam bez laku lol. to stoji par kacek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja zase beru od Bada listu na beranidlo a ostriky. TAK NA NE NEZAPOMEN VOLE :) . ZNAS SE!!!

A asi jeste prehodim predni naraznik,abych tam nebyl jak debilek s tim cernym :) . Staci,ze mam ten zadni porad sedivej :)

spíš začni shánět ty zadní face lištičky lol

sem taky kupoval novy,jeste je mam bez laku lol. to stoji par kacek :)

cca 440,- bez laku

kochte ty to máš furt tak strakaté? :D

Jinak dobré ránko, už jsem dnes stihl vyzvednout new SPZ a docela to ujde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...