Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Dobre ranko panove.. ;)

Bady,mel si chtit aspon 1881,aby to trochu odpovidalo.. :D

jako rok vyroby jo?? lollol

Noooooo,presne tak.. ;)

To ja si s cislem pohorsil..Mel jsem 5454 a ted mam 3828..Zrovna byly vsechny pekny rozdany.. :feve:

Hele mozna Badymu stacil jen peknej usmev.. ;)

udajně se k těm lepším značkám jako nadřízený nedostane, že pry to hned rozeberou jak se to doveze a maj to uřednici po šuplikách, těžko řect

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute vseci!

Kdyz se tady tak rozjelo to jak to rozjizdite na besidkach..co tam vlastne pijete za znacky??.)jestli to ovsem neni tajne ....

bauráčkovci pijou křídla a ve velkém :D já podle toho čím to odstartuju, ale vodku už néééé

No podle toho jak se prej vali po zemi ,tak to musi bejt kruty najezd:)) ,,procpak vodka? bylo ji minule moc nebo co:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute vseci!

Kdyz se tady tak rozjelo to jak to rozjizdite na besidkach..co tam vlastne pijete za znacky??.)jestli to ovsem neni tajne ....

já to vidim na litry čaje :feve:

Ty jedeš?

Vsak caj jeste nikomu neuskodil,ale sam uvidis ,ze se to rozjede ani nebudes vedet kdy :)

Bohuzel jsem marod a max jsem to prehlidl,pokud mi to vyjde tak se chci za Badym stavit pro mrizky do narazniku a pak me ceka zakazka,takze sobota nabita :feve: ...ale pokad se mi podari schrastit na jaro ,leto nejaky kolesa tak bych se zajel podivat :)preci jen je to trosec z ruky .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak caj jeste nikomu neuskodil,ale sam uvidis ,ze se to rozjede ani nebudes vedet kdy :)

Bohuzel jsem marod a max jsem to prehlidl,pokud mi to vyjde tak se chci za Badym stavit pro mrizky do narazniku a pak me ceka zakazka,takze sobota nabita :feve: ...ale pokad se mi podari schrastit na jaro ,leto nejaky kolesa tak bych se zajel podivat :)preci jen je to trosec z ruky .....

Tak s tím maroděním jsme dva, mě to zkolilo včera odpoledne a dneska je mi tak nějak nijak, tak se prolejvám čajem a doufám, že do soboty budu OK ;)

Tak se hlavně brzo uzdrav, tohle počasí je na chřipajzny jako dělaný, ale zase si říkám, když už jí budu mít teď, tak přes zimu mám pokoj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobre ranko panove.. ;)

Bady,mel si chtit aspon 1881,aby to trochu odpovidalo.. :D

ee X66X značka- ideál :D :D pak tam bylo 1551, 1600, 4343, 1234, 1515

Tak to ja bych sel bud do 4343 nebo 1515..Ale vyber Ti dali peknej.. ;)

Jinak je to jak rikas,maj to rozebrany po suplikach hned jak to prijde... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak caj jeste nikomu neuskodil,ale sam uvidis ,ze se to rozjede ani nebudes vedet kdy :)

Bohuzel jsem marod a max jsem to prehlidl,pokud mi to vyjde tak se chci za Badym stavit pro mrizky do narazniku a pak me ceka zakazka,takze sobota nabita :feve: ...ale pokad se mi podari schrastit na jaro ,leto nejaky kolesa tak bych se zajel podivat :)preci jen je to trosec z ruky .....

Tak s tím maroděním jsme dva, mě to zkolilo včera odpoledne a dneska je mi tak nějak nijak, tak se prolejvám čajem a doufám, že do soboty budu OK ;)

Tak se hlavně brzo uzdrav, tohle počasí je na chřipajzny jako dělaný, ale zase si říkám, když už jí budu mít teď, tak přes zimu mám pokoj :)

diky takytak!No uz jsem pod dekou tyden,takze me to pomalicku opousti,alespon doufam....,akorat to vyslo tak perfektne ,ze cely tyden sviti slunce a je docela ''teplo''....ale hlavne at jsem v sobotu dobrej jak rikas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak caj jeste nikomu neuskodil,ale sam uvidis ,ze se to rozjede ani nebudes vedet kdy :)

Bohuzel jsem marod a max jsem to prehlidl,pokud mi to vyjde tak se chci za Badym stavit pro mrizky do narazniku a pak me ceka zakazka,takze sobota nabita :feve: ...ale pokad se mi podari schrastit na jaro ,leto nejaky kolesa tak bych se zajel podivat :)preci jen je to trosec z ruky .....

Tak s tím maroděním jsme dva, mě to zkolilo včera odpoledne a dneska je mi tak nějak nijak, tak se prolejvám čajem a doufám, že do soboty budu OK ;)

Tak se hlavně brzo uzdrav, tohle počasí je na chřipajzny jako dělaný, ale zase si říkám, když už jí budu mít teď, tak přes zimu mám pokoj :)

NO tak to je nas vis.Ja sem sice v procesu,ale mam rymu,jak bejk a tak nejak me skrabe v krku..Ale teploty nejsou,tak normal funguju.. ;) Fedruju se ceckem a vsim moznym.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky takytak!No uz jsem pod dekou tyden,takze me to pomalicku opousti,alespon doufam....,akorat to vyslo tak perfektne ,ze cely tyden sviti slunce a je docela ''teplo''....ale hlavne at jsem v sobotu dobrej jak rikas...

Slunce?? kdee?? :)

v OV jo, jen čekám až lehce seschnou cesty a jedu to vykefovat, zas neni vidět přes okna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@BadyS

No vodka je svine ,,z vlastni zkusenosti vim,,ale v tu chvili oslav,zabavy si to clovek nikdy neuvedomi.,,az pak kdyz se ma rano stavat.. :)

@Martyp

No ja si delal srandu jak to vsude hlasili v TV radiich ,ze je chripkovy utok na nase organizmy,,a ja porad nic,vznesene jsem si chodil po meste bez cepice :D a dup,je to tady... ted je jeste navic v praci hodne zakazek tak byl i sefik trosec nasranej.. :-P

@rolbar

no tady unas,je to tady proslunene jako nidkdy :D prijemnych 8stupnu teplomerovyhc... pohodicka ...

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...