Přejít na obsah

HOSPODA č.6


Sejis

Doporučené příspěvky

Jinak cestou zpět se nějak nelíbilo gumám stabilizátoru v pouzdrech, tak někam odešly :feve: divný, že v pátek byly ještě OK a teď nejsou :kuk:

tyjo,,, no je ted nejaky divny obdobi..v sobotu cestou z ostravy mi zacala klepat predni naprava,tak jeste nevim jestli s-bloky ,nebo tlumice...pak me sutrakem trefil borecek ve fabce do nove shiby,kdyz si pan zacal prehrabovat na ceste zesypane sterkem... no a dneska se octe nechtelo 2krat startovat..takze pred vanocema nic moc vyhlidky .....

mas nejaky fotos z besidky? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak cestou zpět se nějak nelíbilo gumám stabilizátoru v pouzdrech, tak někam odešly :feve: divný, že v pátek byly ještě OK a teď nejsou :kuk:

tyjo,,, no je ted nejaky divny obdobi..v sobotu cestou z ostravy mi zacala klepat predni naprava,tak jeste nevim jestli s-bloky ,nebo tlumice...pak me sutrakem trefil borecek ve fabce do nove shiby,kdyz si pan zacal prehrabovat na ceste zesypane sterkem... no a dneska se octe nechtelo 2krat startovat..takze pred vanocema nic moc vyhlidky .....

mas nejaky fotos z besidky? :)

nemám ani jednu fotku, hlavně,že sem měl 2 paměťovky :)

startér mám už taky za sebou, nové uhlíky a volnoběžka, vše od Boshe a cena celkem 900,- :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak cestou zpět se nějak nelíbilo gumám stabilizátoru v pouzdrech, tak někam odešly :feve: divný, že v pátek byly ještě OK a teď nejsou :kuk:

mě cestou na besedu začli nad 140 "skákat" stěrače a jelikož chcalo a badyS nemá zástěrky či co tak jsem jel skoro furt poslepu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě cestou na besedu začli nad 140 "skákat" stěrače a jelikož chcalo a badyS nemá zástěrky či co tak jsem jel skoro furt poslepu

A cesta dom jinak OK? Já jel dneska ráno ještě přes Holice - výhřev a bagy u kadlece, před Chrudimí dostal minik šmíra a jen tak tak jsem to projel, aby mě nesetnul taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak cestou zpět se nějak nelíbilo gumám stabilizátoru v pouzdrech, tak někam odešly :feve: divný, že v pátek byly ještě OK a teď nejsou :kuk:

tyjo,,, no je ted nejaky divny obdobi..v sobotu cestou z ostravy mi zacala klepat predni naprava,tak jeste nevim jestli s-bloky ,nebo tlumice...pak me sutrakem trefil borecek ve fabce do nove shiby,kdyz si pan zacal prehrabovat na ceste zesypane sterkem... no a dneska se octe nechtelo 2krat startovat..takze pred vanocema nic moc vyhlidky .....

mas nejaky fotos z besidky? :)

nemám ani jednu fotku, hlavně,že sem měl 2 paměťovky :)

startér mám už taky za sebou, nové uhlíky a volnoběžka, vše od Boshe a cena celkem 900,- :palec2:

9kilco neni zas tak strasny.... spis se ale bojim ty napravy... uvidime...

s tou dnesni technikou je to dneska husty ,clovek si toho nabere,SDcka,XDecka...nahradnich baterek ..a pak parkrat nekomu rubne do ksichtu bleska a konec.... hlavne ,ze zazitky jsou a urcite budou.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě cestou na besedu začli nad 140 "skákat" stěrače a jelikož chcalo a badyS nemá zástěrky či co tak jsem jel skoro furt poslepu

A cesta dom jinak OK? Já jel dneska ráno ještě přes Holice - výhřev a bagy u kadlece, před Chrudimí dostal minik šmíra a jen tak tak jsem to projel, aby mě nesetnul taky

cesta dom v poho :) akorát ty krámy v kufru furt lítali tam a z5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě cestou na besedu začli nad 140 "skákat" stěrače a jelikož chcalo a badyS nemá zástěrky či co tak jsem jel skoro furt poslepu

A cesta dom jinak OK? Já jel dneska ráno ještě přes Holice - výhřev a bagy u kadlece, před Chrudimí dostal minik šmíra a jen tak tak jsem to projel, aby mě nesetnul taky

ted je to na cestach fakt hnusny.... ostatne jako kazdy rok a todle obdobi....

zaviraj se mi okna a otviraj vrata tak mizim.... Brou vsem..... !

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...